U mnie już po problemie.
Na moje szczęście opcja okazała się najtańsza z możliwych. Okazało się że w mojej skrzyni brakowało litr oleju. Mechanik który wymieniał mi olej stwierdził że może się skrzynia odpowietrzyła i stąd brak poziomu oleju. W sumie to trochę w to wątpiłem, bo po wymianie zrobiłem ok 3 tyś km bez żadnych objawów, ale najłatwiej to było sprawdzić bez dodatkowych kosztów.
Po dolaniu oleju zrobiłem już ponad 1000 km i skrzynia chodzi jak marzenie. Dość długo czekałem żeby opisać przyczynę moich problemów ze skrzynią żeby być na 100 % pewien że to właśnie to.
U mnie kamień z serca, bo nie byłem przygotowany na wydatek rzędu 4 tyś zł.