Witam, jakiś czas temu zauważyłem olej po autem, z przodu po prawej stronie tuż pod belką pasa przedniego... Zajrzałem pod spód i jest wyciek na łączeniu zakrzywionej metalowej rurki z chłodnicą, mniej więcej na wysokości sprężarki klimy... Z początku to zignorowałem, kapało po trochę a z autkiem nic się nie działo... Kilka dni temu zaczęła mi wariować skrzynia automatyczna więc pierwsze co pomyślałem, to że olej był ze skrzyni, nawet nie wiem czy olej krąży w samej skrzyni czy obieg łączy się z chłodnicą, zdjęcia nie mam i udało mi się znaleźć tylko takie zdjęcie z zaznaczonym miejscem wycieku... Ktoś podpowie jak nazywa się ta rurka i jaki olej w niej płynie?