Skocz do zawartości

ryba4444

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O ryba4444

  • Urodziny 10/04/1991

Informacje osobiste

  • Imię
    mateusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    żary

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.8 20V 125KM (ADR)
  • Rok produkcji
    1997
  1. Witam, jakiś czas temu zauważyłem olej po autem, z przodu po prawej stronie tuż pod belką pasa przedniego... Zajrzałem pod spód i jest wyciek na łączeniu zakrzywionej metalowej rurki z chłodnicą, mniej więcej na wysokości sprężarki klimy... Z początku to zignorowałem, kapało po trochę a z autkiem nic się nie działo... Kilka dni temu zaczęła mi wariować skrzynia automatyczna więc pierwsze co pomyślałem, to że olej był ze skrzyni, nawet nie wiem czy olej krąży w samej skrzyni czy obieg łączy się z chłodnicą, zdjęcia nie mam i udało mi się znaleźć tylko takie zdjęcie z zaznaczonym miejscem wycieku... Ktoś podpowie jak nazywa się ta rurka i jaki olej w niej płynie?
  2. Witam. Dzisiaj podczas czyszczenia przepustnicy uszkodziłem wąż, był zmurszały w środku i zrobiła się dziura,przeszukałem kawał internetu ale nie mam pojęcia jak się nazywa ani za co odpowiada, na obrazkach kolorem zielonym jest zaznaczone gdzie się zaczyna i gdzie kończy. proszę o nazwę węża i za co odpowiada, z góry dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności