EFEKT
-
Liczba zawartości
8 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O EFEKT
- Urodziny 11/11/1988
Informacje osobiste
-
Imię
Kamil
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
PARYŻ
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (ATJ)
-
Rok produkcji
2000
-
EFEKT obserwuje zawartość → Prośba o analizę logów PASSAT 1.9TDI ATJ automat
-
Proszę o analizę logów z mojego AWX'a . Zaznaczę że ciężko odpala na zimnym, za 4-5 razem łapie, po zapaleniu aż do czasu rozgrzania silnika bardzo dymi na siwo. Delikatne drgania na silniku. Bardzo słabo przyspiesza jak na silnik 130KM. Brak błędów. Zapomniałem dodać że czasami słychać metaliczny dźwięk jakby odchodzący od turbiny. W tygodniu chciałbym zrobić trasę prawie 2 tys km, dlatego proszę o odpowiedź jak wyglądają te logi, trochę boje się że to może być koniec turbo i auto stanie mi w trasie.. POMOCY!
-
Proszę o analizę logów z mojego AWX'a . Zaznaczę że ciężko odpala na zimnym, za 4-5 razem łapie, po zapaleniu aż do czasu rozgrzania silnika bardzo dymi na siwo. Delikatne drgania na silniku. Bardzo słabo przyspiesza jak na silnik 130KM. Brak błędów. DYNAMICZNE: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_230614.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_230608.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_230609.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_230610.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_230611.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_230612.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_230613.html BASIC SETTINGS: Grupa 000: http://vaglog.pl/log_230604.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_230605.html (egr zaślepiony) Grupa 011: http://vaglog.pl/log_230607.html STATYCZNE: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_230603.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_230602.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_230601.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_230600.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_230599.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_230598.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_230606.html (tutaj widoczne jest również BS, próba przed zaślepieniem, nie chciał wejść na obroty, dlatego postanowiłem go zaślepić i dobrze uszczelnić, widoczne były bąbelki na połączeniu rurki idącej do kolektora) Grupa 003: http://vaglog.pl/log_230597.html (egr zaślepiony) Grupa 000: http://vaglog.pl/log_230596.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_230595.html Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
Prośba o analizę logów PASSAT 1.9TDI ATJ automat
EFEKT odpowiedział EFEKT → na temat → Analizy logów
Witam. Ponawiam prośbę sprawdzenia logów. W ostatnim czasie kupiłem nowy przepływomierz firmy Pierburg, nowy filtr powietrza Knecht, zawór EGR miałem zaślepiony cieniutką blaszką przez poprzedniego właściciela, ja kupiłem zestaw z allegro i zaślepiłem z dwóch strony. Proszę o analizę aktualnych logów, z góry dziękuje za pomoc: Logi statyczne: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170502.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170503.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170497.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170498.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170496.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170499.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170500.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170501.html BS: Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170507.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170505.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170506.html Logi dynamiczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170508.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170513.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170509.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170510.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170511.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_170512.html -
Ponawiam prośbę o ustalenie czym jest ta część. Dodam również że przy kole zapasowym wystają mi jakieś kable do niczego nie podłączone, może mają coś wspólnego z tym czymś?
-
Prośba o analizę logów PASSAT 1.9TDI ATJ automat
EFEKT odpowiedział EFEKT → na temat → Analizy logów
Dodaje logi dynamiczne (bez log-u 000, nie mogłem zarejestrować programu na pożyczonym laptopie...): 001 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151862.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151867.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151863.html 008 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151865.html 010 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151864.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151866.html -
Prośba o analizę logów PASSAT 1.9TDI ATJ automat
EFEKT odpowiedział EFEKT → na temat → Analizy logów
Z tego co przeczytałem i zrozumiałem to przy zaślepionym EGR wyniki mam w normie, cytuje "Jeśli zawór EGR jest zaślepiony lub wyłączony programowo, zmierzona masa powietrza przez przepływomierz będzie znacząca wyższa tj. 350-500mg/R." U mnie jest w granicach 490mg/R. Wieczorem pożyczę laptopa i zrobię logi dynamiczne. Dziękuje za odpowiedź -
Witam, szukałem w internecie, na forum i nic nie znalazłem, PASSAT B5 2000r, sprawa dotyczy "czujnika" bądź "anteny" która znajduje się pomiędzy tapicerką a przednia szybą w lewym dolnym rogu, jest plastikowa, wymiary ma około 3x2x1 i jest przyklejona do metalowej blaszki o wymiarach około 4x4. Zdjęcia nie posiadam, postaram się jak najszybciej zrobić i w wrzucić jak będzie problem z odpowiedzeniem na moje pytanie. Pozdrawiam Dodaje zdjęcie:
-
Witam, jestem nowy na forum, od niedawna posiadam samochód PASSAT B5 1.9TDI ATJ 2000r. 270000tys. km automat kombi. Wątek zakładam z prośbą o analizę log-ów, gdyż spalanie mojego auta wydaje się mi za wysokie. Spalanie trasa Polska-Francja 6,5 l/100km gdzie średnia prędkość 110, spokojna jazda i włączony tempomat (wyliczone z tankowania do pełna). Spalanie miasto 13l/100km, również spokojna jazda (krótkie odcinki do 5km). Ostatni test 9l/100km na pełnym zbiorniku do zapalenia się rezerwy: około 150km miasto, 550km trasa na autostradzie z prędkością do 110km, również jazda spokojna. Przy silniku niepokoi mnie drżąca osłona silnika, przez co delikatne wibracje przechodzą na cały samochód, po jej zdemontowaniu wibracje ustępują i po silniku nie widać trzęsienia. Poprzedni właściciel usunął wkład katalizatora oraz zaślepił zawór EGR. Logi zrobiłem tylko statyczne, ponieważ mam laptop z uszkodzoną baterią, ale w najbliższym czasie postaram się pożyczyć laptopa i zrobić logi dynamiczne: LOGI STATYCZNE (na ciepłym silniku) 000 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151705.html 001 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151701.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151707.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151702.html 007 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151703.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151704.html 013 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151706.html 018 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151708.html (w tym log-u niechcący zrobiłem próbę z dodawanie i puszczanie gazu) 023 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151709.html 002 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151717.html - dodawanie i puszczanie gazu 018 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151718.html - dodawanie i puszczanie gazu BS: 000 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151720.html 003 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151721.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/efekt.wawa_151719.html Proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś zrobiłem nie tak, to są moje pierwsze LOGI.
