Też sie podepne pod temat bo mi rownierz bierze olej 2,0 8v jakies 0,3 na 1000km ale jak czytam to wszystko to wychodzi ze norma przebieg 175tys km i ciagle rosnie ponoc oryginalny. Podjade do jakiegos machera zeby sprawdzic kompresje jesli bedzie w normie to pewnie uszczelniacze zaworowe beda do wymiany i teraz moje pytanie czy jest sens to zrobic ??