Przyłącze się do tematu kabelków i ich kolorów. Mam 2 zagłówki DVD ale mam problem z ich podłączeniem bo jest jeden przewód który jest zakończony kostką z czterema pinami, a w nim jest wpięta dalsza część kabla i za wtyczką zaraz jest ucięty i widać w nim cztery kable w różnych kolorach. Czy ktoś wie który jest od czego i jak muszę je podłączyć żeby zaczęły mi działać monitorki pod radiem 2 DIN ? Czy oprócz tego kabla muszę coś jeszcze mieć,jakiś może moduł czy coś takiego? radio jest z funkcją DVD