Skocz do zawartości

mperlak

  • Liczba zawartości

    50
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mperlak

  1. witam zerknie ktos na logi? silnik bmp dsg auto ma mocne drgania jak sie rozgrzeje na wolnych obrotach, oraz w okolicach 2000tys/min przy lekkim przyspieszaniu http://vaglog.pl/log-013_023_007_8Ro80P.html
  2. Właśnie czytałem, czy wymiana panewek niweluje problem?
  3. Od czego mogło się coś takiego wydarzyć? Silnik bls 2008 170kkm
  4. Acha iPhone normalnie działa z tym modułem niestety mam problem z streamingiem po zaptaszkowaniu opcji do streamingu audio dostaje blaz ze lewy kanal nie podlaczony co nie jest prawda, sprawdzalem miernikiem i wszystkie 4 kable maja przejscie z czarnej wtyczki do zielonej w radiu. Co musze zmienic zeby zaczelo dzialac? radio mfd2
  5. Mam 1k8035730 radio mfd2 brak multifunkcyjnej kierownicy i tylko wieszak na adapter. Wczoraj wykodowalem wieszak i bt zaczął działać kodowanie które mam teraz Odbieranie i wybieranie poprzez telefon.
  6. Winny był zapchany katalizator
  7. Wyciągnij ECU i na stole podłącz, mam to samo przez odb nie idzie a na stole bez problemu
  8. Grupa 3? Pomimo ze egr odlaczylem i zaslepilem? Wezyki tez sa zaslepione
  9. Tak sztanga Porusza się normalnie podcisnie po mojemu jest. Wężyk od gruszki zmieniony.
  10. No właśnie nie ma żadnego dymu, syczenia też brakuje, podmienie n75 na inny i sprawdzę jeszcze kata bo strasznie się coś ostatnio tuklo nawet wymieniłem 2 ostatnie tlumniki ale dalej tuklo a teraz jest cisza.....
  11. witam od paru dni meczy mnie wylaczajace sie turbo blad na vagu 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: 0 0 X X X wylacze silnik i wlacze turbo znow dziala ale jakos tak przytlumione egr mam zaslepiny i odlaczony ja podepne wezyk od gruszki turbo to wtedy w logach http://vaglog.pl/log_191639.html log z dzisiaj (niewiem czemu ale sa dwa...) turbo laduje prawie tak jak trzeba ale auto jest nadal ospale po podlaczeniu normalnie przez n75 na chwile jest ok http://vaglog.pl/log_191641.html (log z dzisiaj czyli 2. november) ale po pewnym czasie znow sie wylacza i 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: 0 co to moze byc walniety n75??
  12. pewnie ze moge, # http://homeline-gubin.de/pasek/Kopia%20oryginalcalkowity.bin niestety przy 140 i wiecej nie widze roznicy w spalaniu
  13. jestem po trasie 200km i 0,5 l pokazuje na fisie mniej ciekawe czy tez pali te 0,5l mniej...
  14. ok ok ok zrobilem taki i wgralem to paska zobaczymy jutro jakie spalanie. Zmodifikowane 3 mapy soi wedlug linka powyzej http://homeline-gubin.de/pasek/oryginalplusSOI.bin
  15. Podpowiedz który bo jest ich tu kilka a potrzebuje coś ze spalaniem zrobić, w tygodniu przyjeżdżam ponad 1000 km i każde 0.5l się liczy...
  16. Jeżeli chodzi ci o moda z mojego linku to jeździłem tiptronikiem na nim fajnie ciągnie od dołu spalanie o 0.5 l więcej w trasie i kolo 1-2l więcej w mieście w porównaniu do oryginału. Jest może soft z mniejszym spalaniem niż w oryginalnym? AVF
  17. helo mozecie spojrzec na tego moda http://homeline-gubin.de/pasek/luca.mod ? Interesuja mnie mapy do automata, co o nich sadzicie?
  18. co mozecie powiedziec teraz ? pompka nr zostala wymieniona na regenerowana, przez pare dni bylo ok, teraz znow zaczelo drgac przy spokojnej jezdzie miedzy 1800 a 2200 rpm http://vaglog.rtnet.pl/log_183434.html
  19. Gdzie dostanę manetke nowego typu? Bo cos na allegro nie mogę znaleźć
  20. tak sobie mysle ze moze trzeba filtr paliwa zmienic bo chyba nigdy nie byl wymieniany....
  21. witam ostatnio na zimnym silniku passat tdi avf zaczal szarpac oraz kopcic na bialo-szaro- czuc ropa po rozgrzaniu efekt szarpania na wolnych obrotach ustaje, podczas jazdy na rozgrzanym w okolicy 1500-2000rpm poszarpuje(drga) wydaje mi sie ze uszkodzony jest wtrysk nr2 zgadza sie? Log (0 - 013,023,018) auto odpala bez problemu, spalanie raczej w normie 30kkm temu wymienione uszczelniacze PD,
  22. ok mam nadzieje ze dobrze zrobilem bo to dsg Log (0 - 004,013,023)
  23. jezdzilem ostatnie 2 tygonie na ori i na szczescie brak szarpania , jezeli to dla ciebie nie bedzie problemem to podpowiedz ktore mapy edytowales i co to znaczy "rzuciłem dawkę z dołu " o ile? a moze to znaczy w torque limiter dla przedzialu 1500-2000rpm odjac np. 2 lub 4 mg?
  24. Dynamiczne tej samej grupy?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności