mperlak
-
Liczba zawartości
50 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez mperlak
-
witam zerknie ktos na logi? silnik bmp dsg auto ma mocne drgania jak sie rozgrzeje na wolnych obrotach, oraz w okolicach 2000tys/min przy lekkim przyspieszaniu http://vaglog.pl/log-013_023_007_8Ro80P.html
-
1.9TDI BLS - silnik do wymiany, odpadła część bloku
mperlak odpowiedział hacaj → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Właśnie czytałem, czy wymiana panewek niweluje problem? -
1.9TDI BLS - silnik do wymiany, odpadła część bloku
mperlak odpowiedział hacaj → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Od czego mogło się coś takiego wydarzyć? Silnik bls 2008 170kkm -
Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730
mperlak odpowiedział poldeczek1 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Acha iPhone normalnie działa z tym modułem niestety mam problem z streamingiem po zaptaszkowaniu opcji do streamingu audio dostaje blaz ze lewy kanal nie podlaczony co nie jest prawda, sprawdzalem miernikiem i wszystkie 4 kable maja przejscie z czarnej wtyczki do zielonej w radiu. Co musze zmienic zeby zaczelo dzialac? radio mfd2 -
Moduł bluetooth 3C8.035.730 A 3C0 .035.730
mperlak odpowiedział poldeczek1 → na temat → Nawigacja, car audio i akcesoria
Mam 1k8035730 radio mfd2 brak multifunkcyjnej kierownicy i tylko wieszak na adapter. Wczoraj wykodowalem wieszak i bt zaczął działać kodowanie które mam teraz Odbieranie i wybieranie poprzez telefon. -
Winny był zapchany katalizator
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
mperlak odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
to moj zestaw a tu masz schemat -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
mperlak odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Wyciągnij ECU i na stole podłącz, mam to samo przez odb nie idzie a na stole bez problemu -
Grupa 3? Pomimo ze egr odlaczylem i zaslepilem? Wezyki tez sa zaslepione
-
Tak sztanga Porusza się normalnie podcisnie po mojemu jest. Wężyk od gruszki zmieniony.
-
No właśnie nie ma żadnego dymu, syczenia też brakuje, podmienie n75 na inny i sprawdzę jeszcze kata bo strasznie się coś ostatnio tuklo nawet wymieniłem 2 ostatnie tlumniki ale dalej tuklo a teraz jest cisza.....
-
witam od paru dni meczy mnie wylaczajace sie turbo blad na vagu 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: 0 0 X X X wylacze silnik i wlacze turbo znow dziala ale jakos tak przytlumione egr mam zaslepiny i odlaczony ja podepne wezyk od gruszki turbo to wtedy w logach http://vaglog.pl/log_191639.html log z dzisiaj (niewiem czemu ale sa dwa...) turbo laduje prawie tak jak trzeba ale auto jest nadal ospale po podlaczeniu normalnie przez n75 na chwile jest ok http://vaglog.pl/log_191641.html (log z dzisiaj czyli 2. november) ale po pewnym czasie znow sie wylacza i 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556 - 35-10 - - - Intermittent Readiness: 0 co to moze byc walniety n75??
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
mperlak odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
pewnie ze moge, # http://homeline-gubin.de/pasek/Kopia%20oryginalcalkowity.bin niestety przy 140 i wiecej nie widze roznicy w spalaniu -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
mperlak odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
jestem po trasie 200km i 0,5 l pokazuje na fisie mniej ciekawe czy tez pali te 0,5l mniej... -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
mperlak odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
ok ok ok zrobilem taki i wgralem to paska zobaczymy jutro jakie spalanie. Zmodifikowane 3 mapy soi wedlug linka powyzej http://homeline-gubin.de/pasek/oryginalplusSOI.bin -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
mperlak odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Podpowiedz który bo jest ich tu kilka a potrzebuje coś ze spalaniem zrobić, w tygodniu przyjeżdżam ponad 1000 km i każde 0.5l się liczy... -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
mperlak odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
Jeżeli chodzi ci o moda z mojego linku to jeździłem tiptronikiem na nim fajnie ciągnie od dołu spalanie o 0.5 l więcej w trasie i kolo 1-2l więcej w mieście w porównaniu do oryginału. Jest może soft z mniejszym spalaniem niż w oryginalnym? AVF -
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
mperlak odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
helo mozecie spojrzec na tego moda http://homeline-gubin.de/pasek/luca.mod ? Interesuja mnie mapy do automata, co o nich sadzicie? -
co mozecie powiedziec teraz ? pompka nr zostala wymieniona na regenerowana, przez pare dni bylo ok, teraz znow zaczelo drgac przy spokojnej jezdzie miedzy 1800 a 2200 rpm http://vaglog.rtnet.pl/log_183434.html
-
Gdzie dostanę manetke nowego typu? Bo cos na allegro nie mogę znaleźć
-
tak sobie mysle ze moze trzeba filtr paliwa zmienic bo chyba nigdy nie byl wymieniany....
-
witam ostatnio na zimnym silniku passat tdi avf zaczal szarpac oraz kopcic na bialo-szaro- czuc ropa po rozgrzaniu efekt szarpania na wolnych obrotach ustaje, podczas jazdy na rozgrzanym w okolicy 1500-2000rpm poszarpuje(drga) wydaje mi sie ze uszkodzony jest wtrysk nr2 zgadza sie? Log (0 - 013,023,018) auto odpala bez problemu, spalanie raczej w normie 30kkm temu wymienione uszczelniacze PD,
-
ok mam nadzieje ze dobrze zrobilem bo to dsg Log (0 - 004,013,023)
-
Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P
mperlak odpowiedział GRZECHHH → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
jezdzilem ostatnie 2 tygonie na ori i na szczescie brak szarpania , jezeli to dla ciebie nie bedzie problemem to podpowiedz ktore mapy edytowales i co to znaczy "rzuciłem dawkę z dołu " o ile? a moze to znaczy w torque limiter dla przedzialu 1500-2000rpm odjac np. 2 lub 4 mg? -
Dynamiczne tej samej grupy?
