Czyli MEYLE moźna porównac jakościa do Lema . Skoro ten drugi ma wytrzymywac ok 100 tys. A mówisz źe meyle wytrzymał Ci 90 tys . Wiadomo koło , droga , i inne czynniki maja wpływ na eksploatacje tych ze czesci . Osobiście rozmawiałem z kilkoma mechanikami prawie kaźdy odradzał Lema. Twierdzac ze nie warto.
Lecz jak widze ze kolega kilka postow wyżej ma lema za ok 1500 to mnie to zaciekawilo