Witam. Mam passata 130 AVF skrzynia 6, czeka mnie wymiana koła dwumasowego i tu pytanie, przeglądam tematy z tym związane i nie mogę znaleźć klarownej odpowiedzi, czy do mojego silnika i tej skrzyni jest możliwość założenia jednomasu. Na razie mam serie ale w planach jest turbo brd, większe wtryski i nowy program. Zakładam ze Nm będą oscylowały w granicach 400 może i trochę ponad a w związku z tym jak już muszę wymieniać to na coś co wytrzyma mi takie momenty. Podobno przy mojej skrzyni odpada przejście na jednomas, może jakiś mocniejszy dwumas?