Na ile takie czyszczenie jest bezpieczne? Tzn jeżeli zrobi się wszystko krok po kroku? Bo kuzyn bardzo mi odradza rozkręcanie turbiny i mówił coś o odłączeniu/zatkaniu egr-a?
Mam takie pytanie. Mam dziurkę w instalacji klimatyzacji (w rurce niskiego ciśnienia) dokładnie pod zaślepką na halogen, i chciałbym ją oddać do zespawania. Czy jak wymontuję rurkę samochód może bez niej jeździć?