Od ok 2,5 miesiaca mam problem z metalicznym stukotem. Zaczyna sięt o od samego odpalenia auta, stuka tam samo zarówno na zimnym jak i na ciepłym silniku, gdy przyspieszam i obroty sąduże to zagłuszają ten klekot.
Sprawdzone:
1. Wymieniając uszczelkę pod głowicą została ona przeswietlona i nie jest popękana ani nic jednym słowem jest w porzadku, był luz na łapach trzymających wałek rozrządu, ale zregenerowali łapy i wałek.
2. Wymiana popychaczy hydraulicznych nic nie dała
3. Sprawdzone wytryski
4. Wymieniony olej na półsyntetyk
5. Sprawdzone cylindry i są wporzadku
Jak ktos wie co to moze byc to stawiam duża wódkę bo ja juz straciłem nadzieje