Skocz do zawartości

lato90

  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O lato90

  • Urodziny 10/07/1990

Informacje osobiste

  • Imię
    Marcin
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Gliwice

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
  • Rok produkcji
    2005
  1. witam, posiadam passka z oryginalnie obniżonym zawieszeniem. Chciałbym go podwyższyć zastanawiam się nad kompletem nowych amortyzatorów i sprężyn. Sprawa amorków jasna ale sprężyny to już temat rzeka, czy ktoś próbował takiego zestawu : http://allegro.pl/jamex-sprezyny-podwyzszajace-przod-vw-golf-4-i5646357529.html. Są firmy które robią sprężyny na zamówienie - koszt 80zł za sztukę, czy kombinować z oryginalnymi ?
  2. Witam, ostatnio postanowiłem wyczyścić EGR. Przed tą operacją test w basic setting przebiegał płynnie jednak podczas przełączania ON OFF rzucało silnikiem oraz samochód dymił. Po wyczyszczeniu próbując wykonać test egr dusi silnik. W celu sprawdzenia działania odkręciłem go, zapaliłem silnik i otwierał/zamykał normalnie. po poskładaniu problem powrócił. W czasie jazdy zauważyłem większe spalanie według wskazań komputera. Logi przed wyczyszczeniem http://vaglog.pl/log_210364.html http://vaglog.pl/log_210366.html
  3. Witam, bardzo proszę o analizę logów. logi dynamiczne: 000 - http://vaglog.pl/log_209816.html 001 - http://vaglog.pl/log_209817.html 003 - http://vaglog.pl/log_209818.html 004 - http://vaglog.pl/log_209819.html 008 - http://vaglog.pl/log_209820.html 010 - http://vaglog.pl/log_209930.html 011 - http://vaglog.pl/log_209822.html 013 - http://vaglog.pl/log_210367.html Podczas logowania BS w bloku w którym jest EGR zauważyłem że podczas przełączania EGR OFF na EGR ON zaczyna rzucać silnikiem oraz było czuć bardzo spaliny. Po logowaniach miałem wrażenie jakby w silniku coś się odblokowało i samochód stał się mocniejszy. Spalanie podczas jazdy na stałej trasie do pracy według wskazań komputera sporo zmalalo wraz ze wzrostem dynamiki. Czy ktoś ma pomysł co może być nie tak EGR? logi bs: 000- http://vaglog.pl/log_210363.html 003- http://vaglog.pl/log_210364.html 011- http://vaglog.pl/log_210365.html logi statyczne: 000- http://vaglog.pl/log_210358.html 001- http://vaglog.pl/log_210359.html 003- http://vaglog.pl/log_210360.html 013- http://vaglog.pl/log_210362.html 023- http://vaglog.pl/log_210361.html
  4. Witam, wymieniłem dziś termostat zgodnie z zaleceniami ale niestety nic to nie dało. Temperatura w VCDS-ie w silniku nadal pokazuje max 69 stopni a na liczniku trzyma 90. Termostat Wahler tylko cena podejrzana bo zapłaciłem 40 zł. Czy ktoś ma pomysł dlaczego tak może być ? może czujnik do wymiany ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności