witam, posiadam passka z oryginalnie obniżonym zawieszeniem. Chciałbym go podwyższyć zastanawiam się nad kompletem nowych amortyzatorów i sprężyn. Sprawa amorków jasna ale sprężyny to już temat rzeka, czy ktoś próbował takiego zestawu : http://allegro.pl/jamex-sprezyny-podwyzszajace-przod-vw-golf-4-i5646357529.html. Są firmy które robią sprężyny na zamówienie - koszt 80zł za sztukę, czy kombinować z oryginalnymi ?