hmm ale auto chodzi równo jak juz pisalem tylko jest problem przy odpalaniu. jeszcze rano wezme rozkrece przewód przy glowicy i zobacze czy od razu pompuje paliwo czy nie. jezeli nie to bede wiedzial ze jest uszkodzona. wiec jutro dam znac bo tak to chodzi bez zarzutów czy to na wolnych obrotach czy tez na pelnym gazie. jeszcze ten dym z rana mnie troche zastanawia. i problem ze nie dzialają mi wskazniki paliwa oraz wskaznik temperatury poniewaz ostatnio jechalem i jakis dym z pod zegarów mi polecial i od tej pory nie dzialaja a auto normalnie chodzi