Skocz do zawartości

pajchiwo_18

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O pajchiwo_18

  • Urodziny 10/14/1988

Informacje osobiste

  • Imię
    Janusz
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Wejherowo

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.9 TDI 90KM (AHH)
  • Rok produkcji
    1999
  1. Witam serdecznie... Potrzebuje pomocy i proszę o pomoc... Mianowicie sprawa wyglada tak.... Mam passat b5 1.9 tdi silnik AHH 90 km i raz wlałem kulawe paliwo (wiem mój błąd ) i czasem na ciepłym silniku ciężko odpalał.Spuściełem całe paliwo i zalałem nowe paliwko i wymieniłem filtr paliwa i problem ustał.Natomiast od tego czasu jak silnik sie rozgrzeje to traci na mocy ale nie zawsze. A jak już straci na mocy to mam wrażenie jakbym za sobą ciągnął przyczepę 2 tonową. I mam pytanko co to może być.Wciskam pedał do końca i pomału przyśpiesza.Turbina się załącza. Aha i zaznaczę że jak zlałem felerne paliwo ze zbiornika to śmierdzi rozpuszczalnikiem. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję...
  2. Witam serdecznie...Na wstępie gratuluje wszystkim którzy przyczynili sie do stworzenia forum bo petarda jest. Mam problem...Przy sprawdzaniu bezpieczników w aucie przestał działać centralny zamek z pilota(chyba wyciągnąłem ten co nie trzeba)Mianowicie zamyka normalnie ale juz jak otwieram to tylko kierunki migają... A co najlepsze to tylko strona kierowcy a migały wszystkie... Po prostu nie mogę otworzyć z pilota.Pilot jest osobno chyba dorabiany przez poprzedniego właściciela. Proszę o pomoc bo nie wiem co mam robić... W razie czego to proszę o jakieś proste wytłumaczenie jak to naprawić bo elektrykiem i mechanikiem nie jestem a chciałbym zaoszczędzić i czegoś sie nauczyć. Mam tylko jednego pilota bo ten w kluczyku nie działa. Passat b5 1999 1.9 tdi 90 km AHH Z góry dziękuję za pomoc...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności