Witam serdecznie...
Potrzebuje pomocy i proszę o pomoc...
Mianowicie sprawa wyglada tak....
Mam passat b5 1.9 tdi silnik AHH 90 km i raz wlałem kulawe paliwo (wiem mój błąd )
i czasem na ciepłym silniku ciężko odpalał.Spuściełem całe paliwo i zalałem nowe paliwko i wymieniłem filtr paliwa i problem ustał.Natomiast od tego czasu jak silnik sie rozgrzeje to traci na mocy ale nie zawsze.
A jak już straci na mocy to mam wrażenie jakbym za sobą ciągnął przyczepę 2 tonową.
I mam pytanko co to może być.Wciskam pedał do końca i pomału przyśpiesza.Turbina się załącza.
Aha i zaznaczę że jak zlałem felerne paliwo ze zbiornika to śmierdzi rozpuszczalnikiem.
Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dziękuję...