Skocz do zawartości

nester1905

  • Liczba zawartości

    39
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O nester1905

  • Urodziny 05/19/1986

Informacje osobiste

  • Imię
    Piotr
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Płońsk/W-wa

Samochód

  • Generacja
    B6
  • Silnik
    B6 2.0 TDI-CR 170KM (CBBB) DSG
  • Rok produkcji
    2010

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Dzień dobry. Czy ktoś z Was dysponuję instrukcją lub jakimś filmem czy też linkiem do zagranicznego forum, gdzie pokazane jest jak zamontować relingi chrom do Passat B6/7? Demontaż czarnych raczej nie będzie stanowił problemu, ale chodzi mi bardziej jak rozebrać podsufitkę, by nic nie uszkodzić i nie robić tego na czuja. Z góry dziękuję za pomoc.
  2. Dzień dobry. Do sprzedania nasze prywatne autko. Kilka zdjęć, bo na razie raczej pantoflowo idzie, by ustrzec się telefonów z ogłoszeń i handlarzy:) Więcej szczegółów pod tel.: +48 604 080 693 W skrócie: Passat B5 FL sedan 2005 r. Przebieg: ok 240 tkm. Silnik: 1.9 TDI AVB (niecałe 150 KM, jest wydruk z hamowni) Pakiet highline W środku kierownica 3-ramienna, climatronic, ori radio. Hak holowniczy Westfalia, wypinany, bez śladu że jest jak się go wypnie :) Nowe opony 17 Nowe opony i koła zimowe 15 Mechanicznie nic do zrobienia, wszystko na bieżąco. Auto pewne i bardzo zadbane. Cena: 12 000 zł do oddania
  3. Dzień dobry. Kupię komplety hak holowniczy Passat B7 Variant. Oczywiście w stanie nadającym się do założenia Niekoniecznie elektrycznie wysuwany, bo i tak rzadko chowam lub zdejmuję. Jakaś Westfalia czy coś podobnego najlepiej. Z góry dzięki za odzew.
  4. Dzień dobry :) Bardzo proszę o rozkodowanie VIN Passat B7. Może być samo wyposażenie, chyba, że będzie ktoś tak miły i dorzuci historię, to z góry dziękuję :) VIN: WVWZZZ3CZEE078586
  5. Hehehe... pewnie tak Chociaż teraz przelatuje zimę na 205/55/16 bo zostały mi po poprzednim aucie, indeksy zupelnie nie Passatowe i jezdzi sie ok...
  6. Chciałem kupić Uniroyal Rain Sport a tam są do wyboru z XL lub bez. Co śmieszne XL są tańsze o kilka złotych... Miałem takie XL ale 18 cali w Octavii RS i miałem też bez XL 17 cali w Toledo no ale Toledo mniejsze i lżejsze auto. W opiniach mówią o miękkich bokach i że auto pływa, może w XL tego nie będzie? Teraz sprawdziłem, mój wyjechał ma 215/55/16 97 W W tym indeksie wszystkie są XL chyba...
  7. A gdzie znalazłeś taki zapis kolego? Przwszukalem wszystkie dokumenty i znalazłem tylko rozmiar ale nic o ZŁ. Myślałem żeby wziąć nie XL bo może będą bardziej miękkie? Do wyboru mam jeszcze te same opony w indeksie 94Y. Czy ktoś z Was użytkuje XL? Nie sa za twarde?
  8. Panowie, to jak to jest w końcu? Przy 234/45/17 VW zaleca XL czy nie? B6 Kombi 2.0 TDI 170 KM
  9. Witam Chce zakupić opony na lato 235/45/17. Brać XL czy zwykle? Ktoś tu pisał że VW zaleca XL. Nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji ani w książkach ani w aucie. Jak to jest naprawdę? Passat B6 Variant Silnik 2.0 TDI 170 KM DSG 2010 r.
  10. https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-volkswagen-passat-b6-2-0-tdi-ID6zeC6v.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 Tu są właśnie takie felgi: 7,5x18 ET51 Co Wy na to?
  11. No właśnie, ja szukam dalej felg i bardzo dużo przewija się np takich modeli: 7,5x18 ET 51 czy też 7x17 ET49. Są to oryginały np z Golfa, Tourana itp... Wg różnych kalkulatorów niby by pasowały, ale kwestia jeszcze jak to będzie wyglądać na żywo. Ogólnie polecam stronkę: http://www.willtheyfit.com Pozostaje tylko jeszcze pytanie "jak to będzie wyglądać na żywo? Ma ktoś z Was w B6 takie felgi założone?
  12. Wygląda pięknie. Tak bym chciał by wyglądał mój B6 ale powiem szczerze nie chce mi sie bawić w szukanie sprężyn. Jako to model felgi kolego? I od jakiego auta?
  13. Ile kosztują sprężyny od sportline nowe?
  14. Zobacz kolego te zdjęcia https://www.google.pl/search?q=passat.b6+omanyt&client=ms-android-samsung&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiU3t3Uy6zXAhVnD8AKHQ6nD6gQ_AUIEigB#imgrc=3x-sZSC2rDr-9M: https://www.google.pl/search?q=passat.b6+omanyt&client=ms-android-samsung&prmd=isvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiU3t3Uy6zXAhVnD8AKHQ6nD6gQ_AUIEigB#imgdii=ZS7W6OXinZXKsM:&imgrc=1-oJuE-w4Atw6M: To jest chyba ta koza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności