Skocz do zawartości

Bartek72511

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Bartek72511

  • Urodziny 09/23/1993

Informacje osobiste

  • Imię
    Bartek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Konin

Samochód

  • Silnik
    B6 1.9 TDI-PD 105KM(BKC)
  • Rok produkcji
    2008
  1. A tak orientacyjnie to jaki koszt tej naprawy? Bo kilka stów to mozna różnie interpretować. Rozumiem , że można wymienić sam zawór a nie cała spręzarkę? Bo coś czuje że mechanik to od razu cała bedzie chciał wymieniać.
  2. Witam panowie. A wiec opisze swój problem. Po zimie (wcześniej wszystko działało dobrze) zrobiło sieciepło i uruchomiłem klimatyzacje. Jednak ona nie chłodziła, wiec pomyślałem że na pewno do nabicia. Pojechałem, facet nabił i powiedziałże to sprezarka się nie załącza.Poczytałem dzis troche ten wątek, i o tych testach. A więc przy wciśnietym AC i obiegu załaczył się jakis test, uruchomiły się nawiwyiten wielki wiatrak z przodu , który chwilę pochodził i pokazało iO czyli że wszystko ok. Wciskając AC i górny nawiew wyskoczyły mi po prawej stronie 00 i małe 0 zboku, a po lewej stronie 13 i mała 2. Ktos wspominał o tym załączaniu klimy przy 90 stopniach,wiec postanowiłem to sprawdzić, rozgrzałem go do 90 jednak klima się nie załączyła. Orientuje się ktoś co jeszcze mogę zrobic lub co moze byc przyczyną? czy jedynie pozostaje mi mechanik i podłączenie komputera? Z góry dziękuje za odpowiedzi:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności