Skocz do zawartości

eltom

  • Liczba zawartości

    1334
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez eltom

  1. eltom

    spot

    Zły jestem... auto mi sprzątnęli... kolejne. Aktualnie jestem na etapie zakupu karnetu MPK. Podobno autobusy mają darmowe wifi, a przynajmniej mają czerwony lakier, hehe.
  2. eltom

    spot

    Wiesz, poszedłem po rozum do głowy i zdecydowałem się dobrać kolor pod kontrast do włosów :bezzebow
  3. eltom

    spot

    Troszeczkę zszedłem z wymaganiami - mam na oku bolid 0,9L, jakieś 40KM... No może 39
  4. eltom

    spot

    Niestety rumak okazał się być kobyłą Nici z planu
  5. eltom

    spot

    Dzięki chłopaki, postaram się wlecieć do CT jak tylko plany wypalą i będzie czym
  6. eltom

    spot

    18:00 MC Donald
  7. eltom

    spot

    Sorry nie widziałem posta. W tej chwili jestem bez auta.
  8. Jeśli będę już na miejscu po Zlocie, to jak najbardziej.
  9. 1,5 roku przejeździłem na komplecie ATE na przedniej osi, a przed nimi miałem zestaw ori tarcz i klocków z ASO. Po zmianie na ATE nie zauważyłem żadnej różnicy. Zresztą miałem sprawne hamulce i auto hamowało bardzo dobrze przed i po wymianie. Wniosek prosty, że nie czuć różnicy między ori z ASO a zestawem ATE ze sklepu - i właśnie o to mi chodziło. Warto było zapłacić za ATE. BTW: zarówno ori hamulce z ASO jak i ATE strasznie brudzą na przedniej osi. Cudów w tej kwestii nie ma - za to nie piszczą i nie krzywią się.
  10. Rychu, wiedziałem że wspomnisz o rudym :bezzebow A jak chodzi o tego B5, to przyznam że nie kojarzę wcale. Btw: pogodę to mamy z pupy na weekend.
  11. No nie, zdecydowanie to nie był mój U mnie jest numer 81566 A kolor jest szary z domieszką oliwki - która jest widoczna lub nie, w zależności od nasłonecznienia. Ale z wazeliną to Marcin pocisnąłeś :bezzebow
  12. Przyznam sam, że jest tak blisko że aż grzech nie jechać.
  13. B6 jeszcze jest... Jeszcze Ale wlepkę właśnie na B5 bym potrzebował. A tak w ogóle, to niebawem czas na coroczny spot wiosenny na torze
  14. Siema! Co tam modzisz Stelmi? Widać zewsząd, że wiosna zawitała. A tak w ogóle to ma ktoś może Wlepę na zbycie?
  15. Spoko, następnym razem się uda A obecnym dzisiaj dziękuję za chęć przybycia.
  16. KFC, Szosa Lubicka, Toruń. Godzina 17:00. Dzisiaj, 11 grudnia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności