eltom
-
Liczba zawartości
1334 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez eltom
-
Zły jestem... auto mi sprzątnęli... kolejne. Aktualnie jestem na etapie zakupu karnetu MPK. Podobno autobusy mają darmowe wifi, a przynajmniej mają czerwony lakier, hehe.
-
Wiesz, poszedłem po rozum do głowy i zdecydowałem się dobrać kolor pod kontrast do włosów :bezzebow
-
Troszeczkę zszedłem z wymaganiami - mam na oku bolid 0,9L, jakieś 40KM... No może 39
-
Niestety rumak okazał się być kobyłą Nici z planu
-
Dzięki chłopaki, postaram się wlecieć do CT jak tylko plany wypalą i będzie czym
-
Sorry nie widziałem posta. W tej chwili jestem bez auta.
-
SPOT - 29 lipiec 2017 r. - godz. 14.00
eltom odpowiedział Danek75 → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
To może być CLUE :bezzebow -
VII Międzyregionalny Spot z Kolejką w Rudach 12.08.2017
eltom odpowiedział romeo9999 → na temat → Śląskie Dyskusje
1. mkpol+Daria 2. ELTOM 3. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Jeśli będę już na miejscu po Zlocie, to jak najbardziej. -
Tarcze ATE - pytanie o jakość, opinie użytkowników
eltom odpowiedział Nol → na temat → Ogólno-techniczny
1,5 roku przejeździłem na komplecie ATE na przedniej osi, a przed nimi miałem zestaw ori tarcz i klocków z ASO. Po zmianie na ATE nie zauważyłem żadnej różnicy. Zresztą miałem sprawne hamulce i auto hamowało bardzo dobrze przed i po wymianie. Wniosek prosty, że nie czuć różnicy między ori z ASO a zestawem ATE ze sklepu - i właśnie o to mi chodziło. Warto było zapłacić za ATE. BTW: zarówno ori hamulce z ASO jak i ATE strasznie brudzą na przedniej osi. Cudów w tej kwestii nie ma - za to nie piszczą i nie krzywią się. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Rychu, wiedziałem że wspomnisz o rudym :bezzebow A jak chodzi o tego B5, to przyznam że nie kojarzę wcale. Btw: pogodę to mamy z pupy na weekend. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
No nie, zdecydowanie to nie był mój U mnie jest numer 81566 A kolor jest szary z domieszką oliwki - która jest widoczna lub nie, w zależności od nasłonecznienia. Ale z wazeliną to Marcin pocisnąłeś :bezzebow -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Audi robi największe wrażenie -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Przyznam sam, że jest tak blisko że aż grzech nie jechać. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
B6 jeszcze jest... Jeszcze Ale wlepkę właśnie na B5 bym potrzebował. A tak w ogóle, to niebawem czas na coroczny spot wiosenny na torze -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Siema! Co tam modzisz Stelmi? Widać zewsząd, że wiosna zawitała. A tak w ogóle to ma ktoś może Wlepę na zbycie? -
Szybkie Spoty w Grupie Kujawsko - Pomorskiej
eltom odpowiedział Filip954 → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Spoko, następnym razem się uda A obecnym dzisiaj dziękuję za chęć przybycia. -
Szybkie Spoty w Grupie Kujawsko - Pomorskiej
eltom odpowiedział Filip954 → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
KFC, Szosa Lubicka, Toruń. Godzina 17:00. Dzisiaj, 11 grudnia. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Prościej do pracy do Elki podjechać chyba -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
eltom odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
:bry2 Ktoś tu jeszcze zagląda? -
VI Międzyregionalny Spot z Kolejką w Rudach 13.08.2016
eltom odpowiedział romeo9999 → na temat → Śląskie Dyskusje
Dzięki za super imprezkę!
