witam, mam passata 1,9tdi 90km. Mój problem wygląda następująco. Kontrolka od grzania zapala się i świeci się jak by grzały świece i wszystko było w porządku . Rzeczywiście jest jednak inaczej. Kontrolka sygnalizuje grzanie a tak na prawdę się świece nie grzeją. gdy odłączyłem czujnik temperatury świece grzeją lecz nie pokazuje temp. Co jest przyczyną ?