witam, mam taki problem w moim pasku 1.6 ahl+lpg ubywa mi juz płynu od jakiegoś czasu (w sumnie to ok 1litr )na miesiac i to juz od bardzo dawna ok 2 lat ale juz mam tego dosyć .objawy to rownnież ze weżykiem powrotnym nie wraca płyn do zbiorniczka po odpaleniu na zimnym silniku troche dymi na biało ale nie zawsze, tylko dziwne ze ani mocy nie brakuje i ogrzewanie działa super, w oleju tez nie ma śladu oleju już nie wiem co mam robić a i dodam weże miekkie . pozdrawiam i czekam na jakieś porady.