Skocz do zawartości

rafalek27

  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O rafalek27

  • Urodziny 09/27/1989

Informacje osobiste

  • Imię
    rafal
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    przasnysz

Samochód

  • Silnik
    B5(3B) 1.6 101KM (AHL)
  • Rok produkcji
    1997
  1. witam. <Moj problem to w mojm pasku b5 1.6 ahl+lpg po odpaleniu (przez ok 1min ) samochód chodzi jakby na 3 cylindrach ,zdarza sie to prawie tylko na zimnym silniku lub np 2 godz po zgaszeniu . przewody i swiece wymenione i nadal to samo juz nie wiem co robić prosze o jakąś poradę.Pozdrawiam
  2. witam, płyn juz nie ubywa a powodem tego był oczywiscie korek od zbiorniczka..pozdrawiam.
  3. no to zabiore sie za sprawdzanie bo mam juz dosc dolewania tego płynu i chmury dymu podczas zimowych poranków bo myśle że gdyby to była uszczelka to by już dawno wywaliła,pozdrawiam
  4. witam, mam taki problem w moim pasku 1.6 ahl+lpg ubywa mi juz płynu od jakiegoś czasu (w sumnie to ok 1litr )na miesiac i to juz od bardzo dawna ok 2 lat ale juz mam tego dosyć .objawy to rownnież ze weżykiem powrotnym nie wraca płyn do zbiorniczka po odpaleniu na zimnym silniku troche dymi na biało ale nie zawsze, tylko dziwne ze ani mocy nie brakuje i ogrzewanie działa super, w oleju tez nie ma śladu oleju już nie wiem co mam robić a i dodam weże miekkie . pozdrawiam i czekam na jakieś porady.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności