ŁAPA_1986
-
Liczba zawartości
62 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez ŁAPA_1986
-
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
ŁAPA_1986 odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
ja niestety odpadam mała sie rozchorowała i muszę zostać w domu -
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
ŁAPA_1986 odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
bedeeee -
[Archiwum] -> Spot Opłatkowy Poraj 13.12.2014 r
ŁAPA_1986 odpowiedział johny x → na temat → Śląskie Dyskusje
no to rafus ogarnął temat można mnie wpisać na liste :D:D -
[Archiwum] -> Spot Opłatkowy Poraj 13.12.2014 r
ŁAPA_1986 odpowiedział johny x → na temat → Śląskie Dyskusje
i jak tam autko ogarnąłeś bo nie wiem czy sie mam wpisywać -
[Archiwum] -> Spot Opłatkowy Poraj 13.12.2014 r
ŁAPA_1986 odpowiedział johny x → na temat → Śląskie Dyskusje
widze ze nie tylko ja bede miał problem z dojazdem hehehe -
Dyskusja : Koszulki forumowe grupy śląskiej
ŁAPA_1986 odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
wydaje mi się ze wędkarz robi robotę -
Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)
ŁAPA_1986 odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
może wpadne zabierze ktoś lapka i kabelek -
Dyskusja : Koszulki forumowe grupy śląskiej
ŁAPA_1986 odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
tez bym sie pisał na jakąś ładną bluze -
[Archiwum] -> IV Spot w Rudach 16.08.2014r
ŁAPA_1986 odpowiedział romeo9999 → na temat → Śląskie Dyskusje
znowu sie nie załapie bo nie dostałem urlopu -
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
ŁAPA_1986 odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
kruku co z kierownica obszyta juz zdaj jakies relacje tez mnie to czeka -
też mam problem z brakiem podgrzewania tylnej szyby (sedan) u mnie po wciśnięciu przełącznika nie zapala sie żółta dioda dziś wymieniłem przełącznik dalej to samo pomocyy
-
jak zawsze w piekarach
-
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
ŁAPA_1986 odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
panowie moze ktoś podjechać sprawdzić i ocenic golfika http://tablica.pl/oferta/vw-golf-iv-1-6-sr-super-stanpolecam-CID5-ID3Ibmp.html#b37d41d9d1 -
no jak gdzie jak nie w świętym mieście
-
hmmmmm ciężko będzie ale zobaczymy
-
ŁAPA jest bytomian i tej wersji się będę pszymał hehehehe:hyhy
-
hahaha tylko ze Piekary nie mają nic ze świętości
-
Pogaduchy Śląskie - Tu gadamy co gdzie jak i kiedy
ŁAPA_1986 odpowiedział djacek85 → na temat → Śląskie Dyskusje
ja tez się nie wyrobie szkoda ze tak późno -
nie będę skarżył ale flaga jest w Piekarach Śl.
-
rafus13 jak tam Szymon co z flagą
-
[Archwum] -> Wyjazd grupy śląskiej na VIII Zlot 2013
ŁAPA_1986 odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
Brrrrr zimno -
[Archwum] -> Wyjazd grupy śląskiej na VIII Zlot 2013
ŁAPA_1986 odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
do wisełki będę miał 40 km tylko kierowcy mi braknie hehehe dam wam znaki dymne jaka pogoda -
[Archwum] -> Wyjazd grupy śląskiej na VIII Zlot 2013
ŁAPA_1986 odpowiedział rainman777 → na temat → Śląskie Dyskusje
to co pany widzimy się w sobotę ja wyjezdzam juz dzisiaj -
VIII Zlot Ogólnopolski VW-PASSAT.PL - zapisy na SOBOTĘ
ŁAPA_1986 odpowiedział michalrx → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Łapa + 1 przeleje wieczorkiem okey przelew poleciał -
a no wam tez dzięki nowym posiadaczem SZYMON
