Skocz do zawartości

ŁAPA_1986

  • Liczba zawartości

    62
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ŁAPA_1986

  1. ja niestety odpadam mała sie rozchorowała i muszę zostać w domu
  2. no to rafus ogarnął temat można mnie wpisać na liste :D:D
  3. i jak tam autko ogarnąłeś bo nie wiem czy sie mam wpisywać
  4. widze ze nie tylko ja bede miał problem z dojazdem hehehe
  5. tez bym sie pisał na jakąś ładną bluze
  6. znowu sie nie załapie bo nie dostałem urlopu
  7. kruku co z kierownica obszyta juz zdaj jakies relacje tez mnie to czeka
  8. też mam problem z brakiem podgrzewania tylnej szyby (sedan) u mnie po wciśnięciu przełącznika nie zapala sie żółta dioda dziś wymieniłem przełącznik dalej to samo pomocyy
  9. panowie moze ktoś podjechać sprawdzić i ocenic golfika http://tablica.pl/oferta/vw-golf-iv-1-6-sr-super-stanpolecam-CID5-ID3Ibmp.html#b37d41d9d1
  10. no jak gdzie jak nie w świętym mieście
  11. hmmmmm ciężko będzie ale zobaczymy
  12. ŁAPA jest bytomian i tej wersji się będę pszymał hehehehe:hyhy
  13. hahaha tylko ze Piekary nie mają nic ze świętości
  14. ja tez się nie wyrobie szkoda ze tak późno
  15. nie będę skarżył ale flaga jest w Piekarach Śl.
  16. rafus13 jak tam Szymon co z flagą
  17. do wisełki będę miał 40 km tylko kierowcy mi braknie hehehe dam wam znaki dymne jaka pogoda
  18. to co pany widzimy się w sobotę ja wyjezdzam juz dzisiaj
  19. a no wam tez dzięki nowym posiadaczem SZYMON
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności