Witam serdecznie... Nie wiedzialem gdzie napisac wiec chcialbym dolaczyc sie do tego watku...
Mam problemy ze swoim passatem 2.5 TDI 150km , chodzi o to ze nie odpala mi na mrozie... i mam takie pytanie... mam malo oleju.. przy kreceniu kluczykiem swieci sie kontrolka olejowa.. i chodzi mi o to czy te passaty maja jakies np. czyuniki ze jak jest malo oleju to auto sie nie uruchomi ? czy tez bardziej jest ta mozliwosc ze ropa mi zamarzla w zbiorniku...? dodam ze swiece nagrzewaja mi sie dosyc dlugo z 20sekund... i termostat nie grzeje mi do 90stopni... wiem ze to do wymiany.. ale czy to moze byc powodem ?
dziekuje wszystkim za odpowiedzi.. nie mam zielonego pojecia o mechanice... wybaczcie..
pozdrawiam cieplo.