Skocz do zawartości

oko3004

  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O oko3004

  • Urodziny 04/30/1971

Informacje osobiste

  • Imię
    Damian
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Bytom

Samochód

  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 140KM (BMP) DSG
  • Rok produkcji
    2005
  1. Jezeli zaraz wloze kluczyk z powrotem,to radio sie zalaczy ,ale po dluzszym postoju ,znowu trzeba je zalaczac manualnie,natomiast wylacza sie automatycznie po wylaczeniu kluczyka.
  2. Witam !!! Radio z nawigacja w B6 2005r zalaczalo sie bezposrednio po wlozeniu kluczyka,natomiast od jakiegos czasu trzeba zalaczac z przyciska,nic nie wymontowywalem.Idzie to przestawic jakos ,,,,,,moze moj synek cos pomajstrowal!!?? Pomoze ktos ??ß Pozdro
  3. Witam !!! Radio z nawigacja w B6 2005r zalaczalo sie bezposrednio po wlozeniu kluczyka,natomiast od jakiegos czasu trzeba zalaczac z przyciska,nic nie wymontowywalem.Idzie to przestawic jakos ,,,,,,moze moj synek cos pomajstrowal!!?? Pomoze ktos ??ß Pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności