Witam !!! Radio z nawigacja w B6 2005r zalaczalo sie bezposrednio po wlozeniu kluczyka,natomiast od jakiegos czasu trzeba zalaczac z przyciska,nic nie wymontowywalem.Idzie to przestawic jakos ,,,,,,moze moj synek cos pomajstrowal!!?? Pomoze ktos ??ß Pozdro