kedzior28
-
Liczba zawartości
5 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O kedzior28
- Urodziny 06/10/1989
Informacje osobiste
-
Imię
Konrad
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Świętokrzyskie
Samochód
-
Silnik
B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
-
Rok produkcji
1997
-
Witam Ja juz rozwiazalem swoj problem. Wymienilem filtr paliwa na nowy, wezyki przelewowe, bo stare ciekly, wymienilem podstawe filtra paliwa (btw. stara mam na sprzedaz) i nic. Podjechalem w koncu do dwoch mechanikow, przedstawilem problem i obydwaj od razu powiedzieli mi o co chodzi. Problemem byl jakis zawor przy pompie oleju. Prawdopodbonie nie otwieral sie, gdy olej gestnial. Oddalem paska do mechanika, spuscil olej, zdjal miske, odkrecil pompe, przeczyscil zawor-podobno byl bardzo zasyfiony, zalozyl pompe, nowa uszczelke, przykrecil miske, zalal olej i pasek dziala jak potrzeba. nie ma zadnych problemow po odpaleniu. pozdrawiam
-
Witam A ja mam następujący problem. Pisałem juz o tym w innym temacie, ale zostal usuniety i niestety nic sie nie dowiedzialem. Otoz moj passat (1.9 tdi 110 km, 1997 rok) nawet na sporym mrozie pali na dotyk (wymienilem swiece zarowe) i po chwili gasnie. Raz przy wiekszym mrozie zdarzylo mi sie, ze krecilem go bardzo dlugo i mi nie odpalil. jak juz sie uda odpalic, to silnik dostaje wibracji i nie pracuja wszystkie cylindry. pochodzi sobie troche na spokojnych obrotach i wszystko wraca do normy. zdarza sie, ze przy temperaturach w granicy 0 stopni, gdy go odpale i zaraz dodam wiecej gazu, tez wpada w wibracje i przez kilkanascie sekund musi popracowac na luzie, zeby wszystko wrocilo do normy. raz lub 2 taka sytuacja przydarzyla mi sie latem, gdy odpalilem auto i ruszylem dosyc gwaltownie. zupelnie nic sie nie dzieje gdy silnik jest cieply. wydaje mi sie, ze chodzi o to, iz silnik jakby nie dostawal paliwa (cos zamarza?) probowalem przeczyscic filter paliwa, zeby sprawdzic czy to cokolwiek pomoze, ale nic sie nie zmienilo.
-
[B5] Woda w Passacie, mokre dywaniki, wilgoć w kabinie - dyskusja
kedzior28 odpowiedział Michal1980 → na temat → Nadwozie i wnętrze
tak tez wlasnie zamierzam zrobic. myslalem rowniez, zeby "poszukac" gdzies oryginalnych plastikowych dystansow, ale obawiam sie, moje obecne glosniki moglyby nie pasowac do tego dystansu. dlatego najlepszym rozwiazaniem bedzie dostans z mdf i dodatkowo wyciagne kabelek z drzwi i puszcze z wierzchu (pod tapicerka). -
[B5] Woda w Passacie, mokre dywaniki, wilgoć w kabinie - dyskusja
kedzior28 odpowiedział Michal1980 → na temat → Nadwozie i wnętrze
bardzo mozliwe ze glosniki byly dokladane. w drzwiach mam wlozone pioneer'y. nie wiem jak jest z glosnikami z przodu. czy we wszystkich paskach glosniki w drzwiach "przylegają" do maskownicy? -
[B5] Woda w Passacie, mokre dywaniki, wilgoć w kabinie - dyskusja
kedzior28 odpowiedział Michal1980 → na temat → Nadwozie i wnętrze
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Podobnie jak bardzo wielu uzytkowników passata mam problem z woda. spedzilem kilka godzin na przeczytaniu setek postów dotyczacych tego problemu. problem sam zlokalizowalem juz jakis czas temu. woda dostaje mi sie drzwiami, pod tapicerka, miedzy blachami - problem z uszczelka. od samego poczatku muslalem o tym, zeby wymenic listwy(uszczelki) zbierające, ale w momencie, jak sie dowiedzialem ile kosztuje nowa sztuka w ASO, troche zwatpilem. dzis biore sie za uszczelnianie blach pod tapicerka, ale mam jeszcze jeden problem: w moim pasku, w tylnich drzwiach (nie wiem jak z przodu) glosniki sa przymocowane bezposrednio do blachy-na cienkiej piance, a na zdjeciach drzwi od innych pasków glosniki sa mocowane na dystansach. nie wiem, czy tak powinno u mnie byc (passat rok 1997), ale w zwiazku z tym mam jeden problem: woda wewnatrz drzwi, od gory splywa sobie po kabelku na glosnik, ktory jak tak dalej pojdzie-zgnije. czy mial ktos juz taki problem i ma ewentualnie jakies rozwiazanie? Pozdrawiam KD
