Witam
Niedawno zakupiłem passata i mam problem
Juz po zakupie sprawdzałem przyciski tzn w celu sprawdzenia czy dana opcja jest wogole w aucie i po wcisnienciu przycisku ESP pojawił sie komunikat na desce ale potem przycisk juz sie nie wrucił na miejsce. Zaczoł pracowac jak "zatarty" tzn wszystko na siłe, a teraz esp jest niby wyłączone a na desce dioda sie swieci. Po probie wyączenia i włączenia zauwazyłem ze przycisk nie zostaje w pozycji wcisnientej
Co teraz ?? wymiana ?? a jesli to to prosze o jakies instrukcje jak go wymienic bo ja nic nie mogę znalesc na forum
Pozdrawiam