Instalowalem etke ale wyskakiwal blad ktos podpowiedzial mi ze na lapku sie nie da bo ma za slaba rozdzielczosc i zainstalowalem etosa ale wyswietla sie brak licencji przy odpalaniu kaze mi wpisac dane i wydrukowac ale nie mam drukarki pomoze ktos z etosem zeb byl dostep do schematow