Ja mam też problem z mokrym dywanikiem strona kierowcy z przodu. Dokładnie przy tunelu tam gdzie pedał gazu. Po deszczu zawsze tam robi sie mokro. Drzwi mam szczelne, linka otwierania maski szczelna, obudowa kompa uszczelniona. Dodam że w drugim rzędzie siedzeń jest sucho , od strony pasażera z przodu również jest sucho. Zaczynam tracić nerwy do tego auta, może ktoś podpowie?