Witam, mam problem z passatem b6 rocznik 2006 2.0 TDI przebieg 180tys od pewnego czasu nie chce zapalic dopiero przy kilku sekundowym dodaniu gazu odpala. Kontrolki nic nie pokazuja zeby niebylo coś nie tak, filtr powietrza i paliwa wymieniony. Moze ktos wie co moze byc problemem ?