Skocz do zawartości

daro a4

  • Liczba zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O daro a4

  • Urodziny 12/09/1987

Informacje osobiste

  • Imię
    Darek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Poznań

Samochód

  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2002
  1. Przebrałem zdjęcia - masakra :luka Mieszko ostatni raz po pijaku zdjęcia robisz :fajny:lol Pousuwane zamazane, ciemne i duplikaty z 1482 zdjęć zostawiłem jedynie 810 sztuk (a i nadal jest tam mnóstwo zdublowanych), trochę pomniejszone do komfortowego oglądania. 349.61 MB http://www.megaupload.com/?d=OBWFWLVU :dobrze
  2. :bry2 Dziękóweczka za weekendzik! :kumple Było bardzo dobrze :dobrze Zacznijcie już gromadzić zapas zapaliczek na następny raz :fajny
  3. Jak ktoś nie ma czasu za zakupy może je zrobić po drodze: 1 km od trasy, Tesco http://goo.gl/maps/Luzx 300 m od trasy, Lidl http://goo.gl/maps/olOJ Szczególnie to bo jest najbardziej po drodze: 200 m od trasy, Biedronka http://goo.gl/maps/Qsob 400 m od trasy, Chata Polska http://goo.gl/maps/wDun 400 m od trasy, Mini Carrefour http://goo.gl/maps/OvTn Weźmie ktoś piłkę do siaty oraz siatkę? Potrzeba również jak łopata... Ktoś weźmie bo moje będą akurat przez week będą ciężko pracować w domku.
  4. To może wezmę jakiś sprzęt... hmmm. Wiem, że musiał bym pierw rozkręcić jeden kołowrotek bo mu krzywdę ostatnio zrobiłem jak holowałem taaaaaaaaaką rybę. Odpuściłem na chwile i przypadkowo zmieniłem tryb na blokadę i szlak wszystko trafiło - zablokowało sprzęt.
  5. Z niepotwierdzonych źródeł wiem, że pogoda ma być git :dobrze Więc jak ktoś nie ma namiotu kombinować kartony z tesco do spania :fajny Warta jest, rybki są, wędki można brać. Szkoda, że dysponuję sprzętem tylko na spokojna tafle wody
  6. Witam ekipę, jako, że nie mam uprawnień do zakładania tematów rzucam tu, proszę opiekuna o zaopiekowanie się postem aby nie umknął niczyjej uwadze :fajny Ori temat: http://vagteam.pl/index.php?topic=1673.new#new Zapraszamy wszystkich :kumple Czerwcówka AKA Majówka 2011 Termin: 3-4-5 czerwca (piątek-sobota-niedziela) Miejsce: Czerwonak, teren nad Wartą http://goo.gl/maps/cDJY http://bit.ly/mAOCwk http://bit.ly/jOZuKD Koszta: 300 złotych do podziału na wszystkich Nocleg: każdy w swoim zakresie aczkolwiek w kupie cieplej W pobliżu ~500 metrów sklep monopolowy Zaczynamy dyskusje na temat dłuższej imprezy regionalnej. Na ostatnim spocie wstępnie wytypowaliśmy pierwszy week czerwca. Miejsce jako, że zeszłoroczne Korzonkowo odpada w przedbiegach ze względu na koszta (~70zł za głowę a w zamian tylko prąd i sanitariat) wytypowaliśmy polane nad Wartą w Czerwonaku gdzie otwieraliśmy sezon grillowy. Alternatywą jest żwirowania w Owińskach aczkolwiek teraz taki sam (również odsłonięte pole) a parę kilometrów dalej wiec nie ma chyba sensu. Temat otwarty, podawajcie swoje miejscówki wraz z rozpoznaniem terenu. Na czas imprezy zostanie wypożyczony toi-toi, wersja classic http://www.toitoi.pl/oferta_impreza_det/items/7.html doposażona w umywalkę, ręczniki, mydło oraz 50 litrów wody. Myślę, że w zupełności wystarczy aby przeżyć dwie noce, po za tym Warta jest blisko. Koszt to 268 złotych netto do podziału na wszystkich którzy będą. Im więcej osób tym mniejsze koszta Stan prawny imprezy załatwiony pozytywnie przez Dawida w gminie. Do załatwienia pozostało dogadać się kto dysponuje i weźmie krzesła, fotele, przenośna lodówka (jak nie to wykopiemy coś co by się mięso nie popsuło i piwo zimne było) grille, węgiel, talerzyki i całe wyposażenie biesiadnika, cytrynówkę, może jakieś oświetlenie (aku + lampki), pogodę itd. Temat i dyskusje czas zacząć bo czasu aż lub tylko 4 tygodnie.
  7. Witam. Dzięki za spota :kumple Zapodacie jakieś foty? Marcin, Ty chyba najwięcej pstrykałeś z ukrycia :fajny Fajnie jak byś zarzucił jakąś surówka nie obrobiona na jakiś serwerek :dobrze
  8. Tak jest. To była nasza zimówka i z WLKP leciał od Was @Gawor paskiem. Ale na miejscu przyjechał jeszcze jeden, wiśniowy pasek b5 i ramkami Waszego forum :fajny
  9. Kolega @Gawor chyba się nie obrazi jak wrzucę parę fotek z podbijania południa Polski :dobrze
  10. To i ja coś wrzucę :fajny Większe: http://pliki.darmik.pl/index.php?dir=vagteam%2Fspot_06-luty-2011%2F Wideo: http://www.youtube.com/watch_popup?v=Ua-dEp1iZME&vq=large
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności