Gulasz1
-
Liczba zawartości
5 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Gulasz1
- Urodziny 12/04/1977
Informacje osobiste
-
Imię
Marek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Cieszyn
Samochód
-
Silnik
B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF) 4x4
-
Rok produkcji
2003
-
A więc ja już jestem po wizycie w ASO VW w Rybniku! Tak jak mi obiecano wymieniono następująco: Instalacje pod fotel kierowcy, przekaźnik, przełącznik, matę grzewczą, włożono całkowicie nowe wypełnienie fotela oraz oczywiście założono nowe poszycie skórzane. Fotel jest twardy i siedzi się w nim teraz o niebo lepiej!Fotel teraz grzeje bardzo mocno i co ważne już po 20s od włączenia!Niestety przez pewien czas będzie odbiegał kolorystycznie od pozostałych foteli, ponieważ skóra z czasem robi się swiecąca (nowa jest matowa - nie wysiedziana i nie wyślizgana) Całośc przebiegła bardzo sprawnie (wymiana ok 3 godziny) i co ważne za całkowicie nowy fotel (pozostał tylko metalowy stelaż) nie zapłaciłem złamanego grosza!!!Mało tego operacja została odnotowana w książce serwisowej wraz z datą i aktualnym stanem licznika (a więc KS została odświeżona i uaktualniona) ) Na dodatek na całoś robocizny i na wszystkie wstawione części mam 24m-ce gwarancji!! Na koniec pojazd został sprawdzony Vagiem w poszukiwaniu błędów i zaproponowano mi założenie bezpłatnie oryginalnych VW-Audi ramek tablic rejestracyjnych. Jeszcze raz zachęcam klubowiczów z podobnym problemem aby starali się o dofinansowanie z VW u siebie w lokalnym ASO. Jeśli choc troszkę pomogłem Wam w opisie przebiegu operacji to bardzo się z tego cieszę! Serdecznie pozdrawiam, Marek
-
A więc ja już jestem po wizycie w ASO VW w Rybniku! Tak jak mi obiecano wymieniono następująco: Instalacje pod fotel kierowcy, przekaźnik, przełącznik, matę grzewczą, włożono całkowicie nowe wypełnienie fotela oraz oczywiście założono nowe poszycie skórzane. Fotel jest twardy i siedzi się w nim teraz o niebo lepiej!Fotel teraz grzeje bardzo mocno i co ważne już po 20s od włączenia!Niestety przez pewien czas będzie odbiegał kolorystycznie od pozostałych foteli, ponieważ skóra z czasem robi się swiecąca (nowa jest matowa - nie wysiedziana i nie wyślizgana) Całośc przebiegła bardzo sprawnie (wymiana ok 3 godziny) i co ważne za całkowicie nowy fotel (pozostał tylko metalowy stelaż) nie zapłaciłem złamanego grosza!!!Mało tego operacja została odnotowana w książce serwisowej wraz z datą i aktualnym stanem licznika (a więc KS została odświeżona i uaktualniona) ) Na dodatek na całoś robocizny i na wszystkie wstawione części mam 24m-ce gwarancji!! Na koniec pojazd został sprawdzony Vagiem w poszukiwaniu błędów i zaproponowano mi założenie bezpłatnie oryginalnych VW-Audi ramek tablic rejestracyjnych. Jeszcze raz zachęcam klubowiczów z podobnym problemem aby starali się o dofinansowanie z VW u siebie w lokalnym ASO. Jeśli choc troszkę pomogłem Wam w opisie przebiegu operacji to bardzo się z tego cieszę! Serdecznie pozdrawiam, Marek
-
Witaj! Auto było serwisowane w VW do roku 2007 w Niemczech. Upłyneło od tego momentu kilka lat i przybyło oryginalnie 60tyś km. Jedyna uwaga to musisz miec nie kręcone w danych i posiadac ksiazke serwisowa Pozdrawiam! Marek
-
witam serdecznie! Od niedawna jestem posiadaczem Passata B5 fl tepicerka skórzana... Jakiś tydzień po zakupie podczas jazdy poczułem delikatne palenie na moim lewym udzie.Okazało się że mata grzejna dostała zwarcia i skóra została przepalona (niewielka dziurka). Wyobraźcie sobie ze zaczołem walkę z koncernem VW. pojechałem do najbliższego ASO spisaliśmy oświadczenie, auto zabrano na komputer odczytac błędy( brak błędów fotela) zrobiono zdjęcia i wraz z moim oświadczeniem wysłano do Niemiec. Nie mineło 2 tygodnie i mam odpowiedz: "usterka zostanie w 100% pokryta przez VW" !!!! Instalacja , przekaźniki, pokrycie skórzane fotela, nowe wypełnienie fotela i oczywiście mata grzejna!!! Wszystko nowe , oryginalne VW i w 100 % na koszt serwisu! łącznie z wykonaniem usługi w serwisie VW. Samochód z 2003roku, ostatni serwis w Niemczech w 2007roku!! Kazano mi okazac książkę serwisową, sprawdzono przebieg czy nie był kombinowany i ot to taka niespodzianka. Serwis wycenił części wraz z robocizną na ponad 7tyś zł !!! Uważam że warto pyta i docieka swego... Mam nadzieję że swoim postem podpowiedziałem jaką należy obrac drogę do ubiegania sie o swoje w razie jakich kolwiek pytań chętnie podpowiem co i jak robic - 663 021 333 Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy VW i nie tylko! Marek
-
witam serdecznie! Od niedawna jestem posiadaczem Passata B5 fl tepicerka skórzana... Jakiś tydzień po zakupie podczas jazdy poczułem delikatne palenie na moim lewym udzie.Okazało się że mata grzejna dostała zwarcia i skóra została przepalona (niewielka dziurka). Wyobraźcie sobie ze zaczołem walkę z koncernem VW. pojechałem do najbliższego ASO spisaliśmy oświadczenie, auto zabrano na komputer odczytac błędy( brak błędów fotela) zrobiono zdjęcia i wraz z moim oświadczeniem wysłano do Niemiec. Nie mineło 2 tygodnie i mam odpowiedz: "usterka zostanie w 100% pokryta przez VW" !!!! Instalacja , przekaźniki, pokrycie skórzane fotela, nowe wypełnienie fotela i oczywiście mata grzejna!!! Wszystko nowe , oryginalne VW i w 100 % na koszt serwisu! łącznie z wykonaniem usługi w serwisie VW. Samochód z 2003roku, ostatni serwis w Niemczech w 2007roku!! Kazano mi okazac książkę serwisową, sprawdzono przebieg czy nie był kombinowany i ot to taka niespodzianka. Serwis wycenił części wraz z robocizną na ponad 7tyś zł !!! Uważam że warto pyta i docieka swego... Mam nadzieję że swoim postem podpowiedziałem jaką należy obra drogę do ubiegania sie o swoje w razie jakich kolwiek pytań chętnie podpowiem co i jak robi - 663 021 333 Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy VW i nie tylko! Marek w
