Skocz do zawartości

Gulasz1

  • Liczba zawartości

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Gulasz1

  • Urodziny 12/04/1977

Informacje osobiste

  • Imię
    Marek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Cieszyn

Samochód

  • Silnik
    B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF) 4x4
  • Rok produkcji
    2003
  1. A więc ja już jestem po wizycie w ASO VW w Rybniku! Tak jak mi obiecano wymieniono następująco: Instalacje pod fotel kierowcy, przekaźnik, przełącznik, matę grzewczą, włożono całkowicie nowe wypełnienie fotela oraz oczywiście założono nowe poszycie skórzane. Fotel jest twardy i siedzi się w nim teraz o niebo lepiej!Fotel teraz grzeje bardzo mocno i co ważne już po 20s od włączenia!Niestety przez pewien czas będzie odbiegał kolorystycznie od pozostałych foteli, ponieważ skóra z czasem robi się swiecąca (nowa jest matowa - nie wysiedziana i nie wyślizgana) Całośc przebiegła bardzo sprawnie (wymiana ok 3 godziny) i co ważne za całkowicie nowy fotel (pozostał tylko metalowy stelaż) nie zapłaciłem złamanego grosza!!!Mało tego operacja została odnotowana w książce serwisowej wraz z datą i aktualnym stanem licznika (a więc KS została odświeżona i uaktualniona) ) Na dodatek na całoś robocizny i na wszystkie wstawione części mam 24m-ce gwarancji!! Na koniec pojazd został sprawdzony Vagiem w poszukiwaniu błędów i zaproponowano mi założenie bezpłatnie oryginalnych VW-Audi ramek tablic rejestracyjnych. Jeszcze raz zachęcam klubowiczów z podobnym problemem aby starali się o dofinansowanie z VW u siebie w lokalnym ASO. Jeśli choc troszkę pomogłem Wam w opisie przebiegu operacji to bardzo się z tego cieszę! Serdecznie pozdrawiam, Marek
  2. A więc ja już jestem po wizycie w ASO VW w Rybniku! Tak jak mi obiecano wymieniono następująco: Instalacje pod fotel kierowcy, przekaźnik, przełącznik, matę grzewczą, włożono całkowicie nowe wypełnienie fotela oraz oczywiście założono nowe poszycie skórzane. Fotel jest twardy i siedzi się w nim teraz o niebo lepiej!Fotel teraz grzeje bardzo mocno i co ważne już po 20s od włączenia!Niestety przez pewien czas będzie odbiegał kolorystycznie od pozostałych foteli, ponieważ skóra z czasem robi się swiecąca (nowa jest matowa - nie wysiedziana i nie wyślizgana) Całośc przebiegła bardzo sprawnie (wymiana ok 3 godziny) i co ważne za całkowicie nowy fotel (pozostał tylko metalowy stelaż) nie zapłaciłem złamanego grosza!!!Mało tego operacja została odnotowana w książce serwisowej wraz z datą i aktualnym stanem licznika (a więc KS została odświeżona i uaktualniona) ) Na dodatek na całoś robocizny i na wszystkie wstawione części mam 24m-ce gwarancji!! Na koniec pojazd został sprawdzony Vagiem w poszukiwaniu błędów i zaproponowano mi założenie bezpłatnie oryginalnych VW-Audi ramek tablic rejestracyjnych. Jeszcze raz zachęcam klubowiczów z podobnym problemem aby starali się o dofinansowanie z VW u siebie w lokalnym ASO. Jeśli choc troszkę pomogłem Wam w opisie przebiegu operacji to bardzo się z tego cieszę! Serdecznie pozdrawiam, Marek
  3. Witaj! Auto było serwisowane w VW do roku 2007 w Niemczech. Upłyneło od tego momentu kilka lat i przybyło oryginalnie 60tyś km. Jedyna uwaga to musisz miec nie kręcone w danych i posiadac ksiazke serwisowa Pozdrawiam! Marek
  4. witam serdecznie! Od niedawna jestem posiadaczem Passata B5 fl tepicerka skórzana... Jakiś tydzień po zakupie podczas jazdy poczułem delikatne palenie na moim lewym udzie.Okazało się że mata grzejna dostała zwarcia i skóra została przepalona (niewielka dziurka). Wyobraźcie sobie ze zaczołem walkę z koncernem VW. pojechałem do najbliższego ASO spisaliśmy oświadczenie, auto zabrano na komputer odczytac błędy( brak błędów fotela) zrobiono zdjęcia i wraz z moim oświadczeniem wysłano do Niemiec. Nie mineło 2 tygodnie i mam odpowiedz: "usterka zostanie w 100% pokryta przez VW" !!!! Instalacja , przekaźniki, pokrycie skórzane fotela, nowe wypełnienie fotela i oczywiście mata grzejna!!! Wszystko nowe , oryginalne VW i w 100 % na koszt serwisu! łącznie z wykonaniem usługi w serwisie VW. Samochód z 2003roku, ostatni serwis w Niemczech w 2007roku!! Kazano mi okazac książkę serwisową, sprawdzono przebieg czy nie był kombinowany i ot to taka niespodzianka. Serwis wycenił części wraz z robocizną na ponad 7tyś zł !!! Uważam że warto pyta i docieka swego... Mam nadzieję że swoim postem podpowiedziałem jaką należy obrac drogę do ubiegania sie o swoje w razie jakich kolwiek pytań chętnie podpowiem co i jak robic - 663 021 333 Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy VW i nie tylko! Marek
  5. witam serdecznie! Od niedawna jestem posiadaczem Passata B5 fl tepicerka skórzana... Jakiś tydzień po zakupie podczas jazdy poczułem delikatne palenie na moim lewym udzie.Okazało się że mata grzejna dostała zwarcia i skóra została przepalona (niewielka dziurka). Wyobraźcie sobie ze zaczołem walkę z koncernem VW. pojechałem do najbliższego ASO spisaliśmy oświadczenie, auto zabrano na komputer odczytac błędy( brak błędów fotela) zrobiono zdjęcia i wraz z moim oświadczeniem wysłano do Niemiec. Nie mineło 2 tygodnie i mam odpowiedz: "usterka zostanie w 100% pokryta przez VW" !!!! Instalacja , przekaźniki, pokrycie skórzane fotela, nowe wypełnienie fotela i oczywiście mata grzejna!!! Wszystko nowe , oryginalne VW i w 100 % na koszt serwisu! łącznie z wykonaniem usługi w serwisie VW. Samochód z 2003roku, ostatni serwis w Niemczech w 2007roku!! Kazano mi okazac książkę serwisową, sprawdzono przebieg czy nie był kombinowany i ot to taka niespodzianka. Serwis wycenił części wraz z robocizną na ponad 7tyś zł !!! Uważam że warto pyta i docieka swego... Mam nadzieję że swoim postem podpowiedziałem jaką należy obra drogę do ubiegania sie o swoje w razie jakich kolwiek pytań chętnie podpowiem co i jak robi - 663 021 333 Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy VW i nie tylko! Marek w
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności