-
Liczba zawartości
212 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez FiFi_ino
-
Cześć wszystkim. Zmagam się z problemem szumu podczas wstawania turbo.. zrobiłem na takim dźwięku już trochę km. Byłem u kilku mechaników, każdy sprawdzał DV - jest nowa z ASO z końcówką od TT (chyba P jeśli się nie mylę), stwierdzili, że niektóre tak mają że szumią. Auto nie straciło na mocy (subiektywnie). Szum, szelest, dziwny dźwięk objawia się najczęściej w przedziale 2000 - 3000 obrotów. Najbardziej go słychać gdy pedał gazu jest wciśnięty tak na połowę. Gdy depczę nim na maxa prawie tego nie słychać. Gdy np wdusiłem na maxa, a przy 2800 puściłem to słychać jak szelest, tak jak turbo schodzi z obrotów. No więc po czytaniu wielu wątków zacząłem myśleć, że problem leży w zaworze wastegate. Brzmi to logicznie. Pytanie mam do znawców czy PWM 100% dla N75 oznacza zawór zamknięty czy nie? Z tego loga widać że na samym początku jest 95% więc powiedziałbym, że zawór w pozycji 100% powinien być zamknięty. Z drugiej strony jak widać boost jest odpowiedni.. albo tak mi się wydaje. Czy coś na podstawie tego loga jesteście w stanie ocenić. Silnik AUM - 2003 rok, 300 k przelotu. http://vaglog.pl/log-002_118_O9Q26U.html w pewnym momencie przy 5600 obrotów musiałem na 0,5 sek odpuściłem gaz, bo ktoś by mi wyjechał na mój pas. Z góry dzięki za podpowiedzi co wywnioskowaliście z tego loga i jakie kroki poczynić dalej.
-
Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy
FiFi_ino odpowiedział kmalinek → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Moja dziewczyna jest z tamtych rejonów - Antoninek.. więc możesz podać, często tam bywam. -
Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy
FiFi_ino odpowiedział kmalinek → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
dzięki, poszło PW A coś apropos parkingu na dawnym Polonezie ktoś coś wie ? -
Szukam zakładu / mechanika/usług/polecam sklep - temat zbiorowy
FiFi_ino odpowiedział kmalinek → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Witam Panowie, szukam mechanika do mojego Audika.. Passka już sprzedałem, a na forum audi a3 na temat warsztatów za dużo się nie dowiedziałem Moje 1.8T ma prawdopodbnie jakąś nieszczelność w dolocie. Niestety nie posiadam narzędzi w poznaniu, aby się w to bawić, a strasznie męczy jazda na gazie z tą przypadłością. Dojazd te pare kilometrów nie jest problemem. Czytając wątek pare osób poleca mechanika obok Poloneza.. ale to posty z przed kilku lat.. czy to nadal aktualne? Mieszkam obok ronda Starołęki w Poz i słyszałem o jakimś mechaniku tu nie daleko, ale nie zlokalizowałem go jeszcze. Ktoś coś poleci ? -
Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne
FiFi_ino odpowiedział Preziu → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Witam, poszukuje osoby, która ma nie daleko do lokazliacji: ul. Reichera 21/10 03-596 Warszawa Zacisze, Targówek Mam do kupienia tam lewy błotnik w kolorze, ale z racji tego, że oglądałem już dwa, które nadawały się bez lakierowania... a w rzeczywistości wielka lipa. Nie chcę jechać tyle kilometrów, aby to zobaczyć, a wysyłka w tym przypadku jest ryzykowna. Poszukuje osoby ogarniętej na tyle czy jest w stanie ocenić czy błotnik był lakierowany, czy nadaje się do zamontowania oraz zrobienie kilku zdjęć. Odwdzięczę się. Więcej info na PW. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Ja tylko jak ktoś ma otwartą szybe obok i stoi 0,5 m ode mnie -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Co do aparatu w tabletach, bawilem sie ostatnio iPadem 2, robil bardzo dobre zdjecia - co do excela... no coz jak nie ma klawiatury to excela nie obsluzysz szybko -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
No to chłopaki.. po roku przerwy oficjalny powrót do rodziny VAG.. co prawda nie VW ale Audi A3. jak tylko zarejestruje to się gdzies z wami pojawię. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Volvo akceptuje takie jakie jest. Ale od miesiąca poruszam sie 307 sw i to utwierdza mnie ze TYLKO NIE KOMBI. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Hej, dawno się nie odzywałem. Szukam autka dla siebie, w celu dojazdu do pracy. Mam wyznaczony budżet 8 tys. Jakby ktoś słyszał o jakimś VAGu w tej cenie to dajcie znać TYLKO NIE KOMBI !! -
6 kwietnia (niedziela) - kartingi w Toruniu
FiFi_ino odpowiedział Tuniek → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Jesteś blisko ale nie zdradze czym przyjade wpłata poszła. -
6 kwietnia (niedziela) - kartingi w Toruniu
FiFi_ino odpowiedział Tuniek → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Jak będzie pogoda to może przyjade czymś niemieckim Mozna dopisać do osób ścigających się -
6 kwietnia (niedziela) - kartingi w Toruniu
FiFi_ino odpowiedział Tuniek → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
A poscigać się moge ? Zaparkuje przed toruniem i dojade MPK.. -
6 kwietnia (niedziela) - kartingi w Toruniu
FiFi_ino odpowiedział Tuniek → na temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
nie zrobie wam wstydu jak przyjade Volvo V50 ?? -
Witam, czy ktoś podjąłby się zobaczenia samochodu celem kupienia w gorzowie wielkopolskim. Chodzi o Volvo v70 z silnikiem 2.5 TDI (volkswagena) z Inowrocławia mam jakieś 300 km, a jesli ktoś dysponowałby chwilą czasu i wiedzą (nie koniecznie eksperta) za drobną opłatą proszę o kontakt. Zrobiłem już parę wycieczek po 900 km w dwie strony, a wolałbym mieć jakąś wstępną opinie obiektywną.
-
Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)
FiFi_ino odpowiedział Mieszkoc → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Własnie coś mi nie pasowało :PP tez miałem 3 z geografii dzięki za info. -
Wielkopolskie blubry czyli o wszystkim i o niczym (bez pytań technicznych!!!)
FiFi_ino odpowiedział Mieszkoc → na temat → Wielkopolskie Dyskusje
Witam, czy ktoś podjąłby się zobaczenia samochodu celem kupienia w gorzowie wielkopolskim. Chodzi o Volvo v70 z silnikiem 2.5 TDI (volkswagena) z Inowrocławia mam jakieś 300 km, a jesli ktoś dysponowałby chwilą czasu i wiedzą (nie koniecznie eksperta) za drobną opłatą proszę o kontakt. Zrobiłem już parę wycieczek po 900 km w dwie strony, a wolałbym mieć jakąś wstępną opinie obiektywną. -
Nasze autka rozpoznają czy ktoś je zamknął od środka czy z zewnątrz. Tzn.: w zamku są mikrostyki od zamknięcia oraz od zaryglowania(zamknięcia wraz z uzbrojeniem alarmu). Podłączasz się pod mikrostyk ryglowania
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Dlaczego bzdurny?? Bo jesli go wprowadza to w terminie od... do... czyli no w polowie listopada bo czasami juz padał snieg a ze akurat bedzie najcieplejszy listopad stulecia to bedziesz musiał zdzierać swoje zimóweczki przy 15 stopniach na dworzu ;] ciezko poprostu okreslic kiedy by trzeba było zimowe kapcie włożyć.. myśle, że każdy wie najlepiej ja w zeszłm roku chyba dopiero pod koniec stycznia zakładałem. -
Fizycznie będą pasowały, mogą pojawić się błędy w kompie bo nie będzie czujnika ruchu. Diody żarzą się ponieważ moduł komfortu nie do końca odcina zasilanie (czyli pojawia się nie wielkie napięcie, na które zwykła żarówka nawet nie zareaguje). Jeśli chodzi o aku to chyba by musiało się świecić z rok albo lepiej, żeby rozładować aku bez odpalania silinka. Aby zlikwidować problem - rozbierz lampkę centralną przylutuj równolegle opornik (sprawdz jakikolwiek ja mam chyba około 400 Ohm). To powinno rozwiązać Twój problem. W zależności od ustawień lampek (w jakiej pozycji) powinny przestać żarzeć wszystkie, jednak gdy przełącznikiem odłączysz lampkę głowna od zasilnia to wtedy reszta może się żarzyć, dlatego lepiej jest przylutować we wszystkich trzech lampkach.
-
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
koleś ma na sprzedaż pĄpe: http://allegro.pl/vw-passat-b5-fl-1-9tdi-2000-2005r-papa-abs-bdb-sta-i2665982052.html -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Widze ze rozluznienie na forum poszło to niektórzy już emocji nie ogarniają. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
sorry ale wygląda jakbys chciał dosrać a teraz obracasz w zart. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
Loguje sie na forum passata, a tu jakies dziwne przekierowanie na forum golfa.. trzeba z adminem sie skontaktowac. Kierujac sie mottem Girncha podpisu wiecej glosu nie zabieram. -
Rozmowy na tematy różne - bez pytań technicznych
FiFi_ino odpowiedział temat → Kujawsko-Pomorskie Dyskusje
głosujcie. polecam sie :
