Witam.Panowie nawiążę do tematu otóż mam paska 1.9 TDI 110 km 98r. który ciężko pali ale tylko po mroźnych nockach , chwilę muszę go kręcić ale jak już odpali to jest spoko.od czego to może być Panowie bo nie chcę wymieniać w nim części metodą prób i błędów ? podejrzewam że to świece ale wolę się zdać na Waszą opinię..