filtr wymieniony mam fabrycznie 100tyś km czy mogło się zasyfić te turbo jak je wyczyścić to by mogło być turbo bo zawsze się tak dzieje jak zejdzie z obrotów przy zmianie biegów i wtedy jak dodam gazu po zmianie biegu to właśnie takie wyrwanie szarpnięcie nie mocno ale coś jest i taki dźwięk ładnie odpala obroty wolne ok na trasie idzie super moze to sterowanie
ale chyba nie bo tak to jest ok jak wyczyścić te turbo passat posiada też filtr cząstek stałych może to nie duży problem ale mnie nęci i wiem że coś tam jest nie tak pozdrawiam