Skocz do zawartości

sewcio1111

  • Liczba zawartości

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O sewcio1111

  • Urodziny 07/09/1980

Informacje osobiste

  • Imię
    Serweryn
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Kwidzyn

Samochód

  • Silnik
    B6 2.0 TDI-PD 140KM
  • Rok produkcji
    2005
  1. filtr wymieniony mam fabrycznie 100tyś km czy mogło się zasyfić te turbo jak je wyczyścić to by mogło być turbo bo zawsze się tak dzieje jak zejdzie z obrotów przy zmianie biegów i wtedy jak dodam gazu po zmianie biegu to właśnie takie wyrwanie szarpnięcie nie mocno ale coś jest i taki dźwięk ładnie odpala obroty wolne ok na trasie idzie super moze to sterowanie ale chyba nie bo tak to jest ok jak wyczyścić te turbo passat posiada też filtr cząstek stałych może to nie duży problem ale mnie nęci i wiem że coś tam jest nie tak pozdrawiam
  2. witam mój passacik przy dodawaniu gazu tak dość gwałtownie to czasami tak się przydławi i szarpnie ale tak delikatnie i słychać dziwny dźwięk zyt zyt tak nie głośno ale co to jest 2.0TDI 140KM
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności