Skocz do zawartości

Dwa bagażniki rowerowe na hak - tani i lux

Cena: 3 300,00 zł
  • Dodano

Seller information

Wowo

  • 0
  • 0
  • 0

O ofercie

WIele lat miałem bagażnik na hak Thule - z uwagi na awarię mechanizmu odchylania (żeby mieć dostęp do bagażnika bez zdejmowania rowerów) sprzedaję go za symboliczne 500. Jest kompletny, są kluczyki, wygodny, lekki - super wygodna instalacja bez narzędzi. Nie nadaje się do rowerów o rozstawie osi większym niż 1200mm (np. rowery enduro lub DH). Polecam, jeszcze posłuży. Wytyczka 7pin plus przejściówka.  

Miesiąc temu kupiłem nowy - super lux - Uebler i31 - zwycięzca testów i pewnie najlepszy model na rynku - nowy ok. 4500. Ja sprzedam za 3300 - ma miesiąc, użyty jakieś 3-4 razy - idealny. Lekki, składany w małą paczkę, jeszcze wygodniejsza instalacja i lepsze niż w Thule uchwyty. (https://allegrolokalnie.pl/oferta/bagaznik-na-hak-na-3-rowery-uebler-i31).

Dlaczego sprzedaję - bo za późno się zorientowałem, że też jest za wąski do rowerów enduro, a takie właśnie kupiłem - do krosów, zwykłych itp, szos, graweli, turystyków - fantastyczny. Kupiłem jak głupi wpierw bagażnik, a następnie nowe rowery zjazdowe (na zdjęciu są jeszcze stare fulle, do których ładnie pasuje). Do górskich elektryków oraz rowerów DH i enduro nie polecam - do innych - najlepszy model na rynku. Uważam, że to okazja - gwarancja , jak nowy i super cena.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności

Powered by (SD) Sales Portal Pro 3.2.0.2 © 2024 by SolutionDEVs.pl