Skocz do zawartości
Variant

Elektryka passat b3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem czy było ale nie znalazłem :/

chodzi mi o toczy ktos mial ten problem że gdzies kable ma ja przebicie i nie powołane światla inne świecą takze chodzi o masy itp w pasku mas nie moge znaleźć :/ jeśli znacie jakies takie miejsca prosze o pomoc:)

chodzi mi o tylne swiatła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną masę masz w bagażniku w lewym boczku, drugą obok panelu bezpieczników(z przodu przy tablicy), po lewej stronie na słupku(karoserii). I tu, i tu musisz zdjac plastik, zeby się dostać.

Edytowane przez woys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta z tyłu to jest ta co 2 kabeli pszychodza pod srube tak??

bo innej nie widzialem a z przodu popatrze.

bo ja robiłem przeobke oświetlenia i tam gdzie przeciw mgielne mam pozycyjne i dane diody jak dałem diody w seryjna postojówkei stop to przy stopie te w klapie mi swieca

a podpinałem sie koło lewego tylnego światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, teraz nie wiadomo, co się stało, bo przeróbka mogła spowodować, że masz "choinkę" zamiast samochodu. Posprawdzaj te masy, jeżeli to nic nie da, bedziesz musiał odkręcić tą przeróbkę, lub posprawdzać diody, czy są dobrze podłaczone. Na forum znalazłem rozpiskę przełącznika swiateł.

http://img261.imageshack.us/f/88429409vn9.gif/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz przy żarówkach nic takiego nie było bo żarówka duzo napiecia potrzebuje co do przeróbki jestem pwien że dobrze zrobione i zataśmowana. a zauwazyłem już wczesniej bez przeróbki jak awaryjne miałem to pozycyjne przygasaly z tyłu moze to od wilgoci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyść te masy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro porobie i dam znac:) ps w bagażniku ta jedna czysciłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki preparat do usuwania korozji konektorowej, siarczek molibdenu jak sobie przypominam, w sprayu, weź tym popryskaj wszystkie złaczki i masy też. Jak na śrubie od masy widzisz rdzę, to rozkręć i wyczyść.

A z przodu to masa wyglada jak taka rozetka, ma sporo podłączeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiwm wiem o która chodzi:) a moze byc ze ma przebicie przez izolacjie ?? np przez wilgoc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimą rózne cuda się dzieja przez wilgoć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to właśnie chyba są te cuda masy poprawione a dalej kable dodatkowo owinołem taśma i nic zmienilem płytke te co żarówki sa i tez dalej nic poczekam do wiosny a jak nie to sam zrobie dodatkowa mase :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz przy żarówkach nic takiego nie było bo żarówka duzo napiecia potrzebuje co do przeróbki jestem pwien że dobrze zrobione i zataśmowana. a zauwazyłem już wczesniej bez przeróbki jak awaryjne miałem to pozycyjne przygasaly z tyłu moze to od wilgoci

jeśli przygasają ci pozycje lub stopy w trakcie włączonego kierunku to:

wyciągnij 2 wtyczki z tylnej lampy od strony kierowcy oraz ten plastik z żarówkami.

jakiś mały śrubokręcik w dłoń

i zeskrobujesz nalot na stykach w tej kostce z żarówkami

miałem tak samo 10 min. roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma nalotu a co sie okazuje jak nadepne chamulec to doze postoje z tylu mi świeca to i sprzodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nadepne chamulec to doze postoje z tylu mi świeca to i sprzodu

 

Co chciałeś nam przez to przekazać :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma nalotu a co sie okazuje jak nadepne chamulec to doze postoje z tylu mi świeca to i sprzodu :D
może brak masy ze taką choinkę robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem powiedzieć ze wertowanie instalacji mmnie czeka :D a dokladniej jak nacisne stop to oświecaja mi sie postoje nie pełnym światłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności