Skocz do zawartości
Gość kornmen

radio alpha 5 w b3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kornmen

Witam, kupiłem właśnie radio Alpha 5 Blaupunkta, wszystko w nim działa bo sprzedawca mi je na giełdzie włączył, ale jak podłączyłem w pasku to po przekręceniu lub wciśnięciu kluczyka na chwile pokazują sie na wyświetlaczu wszystkie symbole (podświewtlenie nie działa) po czym całkowicie gaśnie. Cały czas miga też czerwona lampka, więc wygląda to tak jakby dochodziło napięcie i to wszystko, żaden przycisk nie działa, zero reakcji...

Więc chciałem sie zapytać czy możliwe jest uruchomienie tego radia w pasku b3, czy ktoś ma takie radio w b3-ce?? Ewentualnie co trzeba zrobić żeby chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kornmen

ok problem rozwiązany, kabeli w kostkach sie nie zgadzały...działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Przepraszam, że odgrzewam tak stary wątek, ale nie moge pisać nowych bo jestem świeżak. Wczoraj kupiłem Passata B5 FL dla małżonki - od razu pojechał do warsztatu.

 

W samochodzie jest zamontowane radio VW Alpha, które jak doczytałem. nie ma możliwości dołączenia zmieniarki. Konsola wygląda tak jak poniżejC24517540_8.jpg

 

Zalezy mi na tym aby całkowicie wywalić radio z magnetofonem (więc Beta i Gamma odpada) i wstawić radio z CD i RDS, ale koniecznie fabryczne radio VW. Proszę o poradę jakie radio pasowałoby zamiast Alpha. Zdaję sobie sprawę, że prawdopodobnie będę musiał zakupić nową ramkę, bo radia z CD są dwukrotnie szersze. Znalazłęm na ebay.de radio z CD, ale cena zabija i z tego co doczytałem nie ma ono RDS.

 

 

http://www.ebay.de/itm/VOLKSWAGEN-OEM-CD-Tuner-Radio-Lupo-POLO-Golf-4-Passat-3B-3BG-T4-1999-/261035817774

 

Proszę o pomoc oraz ewentualnie wskazania warsztatu w okolicach Opola, który by dokonał ewentualnych przeróbek instalacji gdyby były konieczne.

 

Pzdr,

 

Cezi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się rozejrzeć za "RHAPSODY". To oryginalne radio z CD VW montowane w passatach. Pasuje bez żadnych przeróbek.

rhapsody.jpg

W tym temacie masz trochę o tym radyjku oraz instrukcję po niemiecku http://forum.vw-passat.pl/threads/18637-Prosze-o-opinie-nt-RHAPSODY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Takie radio bardzo by mi pasowało. Aczkolwiek widzę, że to biały kruk.

 

Cezi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności