Skocz do zawartości
Gość kondziow

Bagażnik w sedanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kondziow

Wytlumaczcie mi ile w koncu ma litrow bagaznik sedana...

 

http://www.motoforum.pl/Magazyn/200605/passat.html - "(...) 565 litrów pojemności to wynik niemal bezkonkurencyjny (...), ta sama pojemność podana jest w AŚ nr 37 z 21 września

 

A na oficjalnych stronach VW http://www.volkswagen.pl/modele/passat/passat/fakty/komfort/

 

(...) Pojemność bagażnika wzrosła aż do 485 litrów. Możliwe jest jej powiększenie o kolejne 80 litrów z wykorzystaniem wnęki na koło zapasowe. (...)

 

Czyli co - wyjme kolo zapasowe i mam o 80l wiekszy bagaznik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktus

Chodzi o to, że możesz sobie zamówić zestaw naprawczy zamiast koła zapasowego i masz 80l więcej. :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega działanie tego zestawu naprawczego? U siebie w B6 mam taka pompke do podlaczenia gniazda zapalniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytlumaczcie mi ile w koncu ma litrow bagaznik sedana

...

 

 

Zapewniam Cię, że pojemność ma wystarczającą :)

Edytowane przez 07mk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mogę założyć osobnego tematu, a też nie widzę podobnego stąd chce zadać pytanie co do bagażnika w sedanie. Konkretnie chodzi mi o wnętrze komory. Chciałbym je jakoś zaadoptować. Mam puste "schowki" po bokach. W większości Passatów widzę takie przegródki montowane fabrycznie. Czy jest jakakolwiek możliwość zaadoptowania tej przestrzeni ? Cokolwiek wsadzę do bagażnika to mi lata w każdą stronę. Raz nawet płyn do spryskiwaczy mi się otworzył i wylał na cały bagażnik :hehe

Załęcze zdjęcie komory bagażnika

20160220_130735.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na tzw"latanie" rzeczy po bagażniku sprawę załatwiła gumowa mata właśnie do bagażnika. Jakoś po tej macie mniej się przesuwają rzeczy a i zapewnia ona ochronę właśnie na takie przypadki jak twój czyli wylany płyn w bagażniku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi na tzw"latanie" rzeczy po bagażniku sprawę załatwiła gumowa mata właśnie do bagażnika. Jakoś po tej macie mniej się przesuwają rzeczy a i zapewnia ona ochronę właśnie na takie przypadki jak twój czyli wylany płyn w bagażniku :D

Jestem w trakcie kupowania tej maty, ale właśnie zastanawiają mnie te wnęki najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakakolwiek możliwość zaadoptowania tej przestrzeni ? Cokolwiek wsadzę do bagażnika to mi lata w każdą stronę.

 

Widocznie masz Comforta i żeby to zaadoptować to możesz sobie kupić oryginały za grosze :

5398206426.jpg

 

I po kłopocie :)

5580305286.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widocznie masz Comforta i żeby to zaadoptować to możesz sobie kupić oryginały za grosze :

[ATTACH=CONFIG]141634[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]141635[/ATTACH]

 

I po kłopocie :)

 

Ekstra o to mi chodzilo. Masz moze jakiegos linka albo numer katalogowy czesci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności