Skocz do zawartości
Gość krolik2002

Trzeszczy kierownica

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krolik2002

Kręcąc kierownicą qrwica mnie bierze od tego skrzypienia. Ewidentnie coś obciera wewnątrz kabiny...... jakby guma o gumę. KOSZMAR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na odległość to ciężko stwierdzić, ale najprawdopodobniej będzie to styk kierownicy z taśmą od poduszki powietrznej :evil: Jest takie "gówienko" co się ślizga po KIERZE w trakcie kręcenia :zdegustowany: I wydawało dźwięki, zbliżone do trzeszczenia gumy, bądź "naciągania zardzewiałej spreżyny" - o taki dźwięk ci chodzi :zdziwko: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robertb

U mnie jest podobnie. Przy skręcie kierownicy słychać odgłos jakby guma ocierała o plastyk. Pomocy, bo jest to dość denerwujące.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam ten sam problem.Od dluższego czasu coś mi trzeszczy pod pedałami jakby guma tarła o gumę.Na youtube znalazłem filmik kolesia który to samo ma w Skodzie Octavii.Ten dżwiek jest taki sam.Przesyłam linka do tego filmiku.Jesli ktoś sie spotkał z tym samym problemem prosze dac znac,bydę wdzieczny.Na filmiku proszę sie wsluchac dobrze.Pozdro

 

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzaliście poziom płynu od wspomagania? U mnie był taki dźwięk gdy był niski poziom płynu w układzie wspomagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak koledzy,ale u mnie płyn jest ok.Płynu mam prawie pciut mniej jak max.Będę szukac dalej.Zastanawia mnie końcówka drążka kierowniczego,czy czasem te trzeszczenie nie wydobywa sie własnie z niego na połaczeniu z drązkiem kierowniczym?Przepraszam ale nie jestem fachowcem,to są tylko moje mysli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak koledzy,ale u mnie płyn jest ok.Płynu mam prawie pciut mniej jak max.Będę szukac dalej.Zastanawia mnie końcówka drążka kierowniczego,czy czasem te trzeszczenie nie wydobywa sie własnie z niego na połaczeniu z drązkiem kierowniczym?Przepraszam ale nie jestem fachowcem,to są tylko moje mysli.
ja myślę ze twój problem tkwi w kolumnie a dokładniej tu

kolumna.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal mogłbyś mi pokazać to miejsce w jakis inny sposób,ponieważ chcąc kliknąć słowo "tu"nic mi sie nie otwiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rafal mogłbyś mi pokazać to miejsce w jakis inny sposób,ponieważ chcąc kliknąć słowo "tu"nic mi sie nie otwiera.
chodzi mi o screena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności