Skocz do zawartości
buba

Licznik ??? CZY POMPA ABS

Rekomendowane odpowiedzi

LICZNIK CZY POMPA ABS hej witam wszystkich mam problem z abs chodzi o blad o nazwie - zestaw wskaznikow polaczenie elektryczne - tak po podpieciu vaga i teraz niewiem bo mech powiedzial ze prawdopodobnie zimne luty na liczniku i licznik do wymiany ??? a ja prosze o pomoc i konsultacje was czy to moze czujniki czy moze pompa ? juz raz ja wymienialem 2 lata temu ? a przy zawieszeniu nic nie robilem ostatnio ?:dolamam

Edytowane przez buba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm co do pompy to sprawdź adres 03. Jak dobrze poszukasz to na forum znajdziesz jak odpowietrzyć układ hamulcowy a tym samym ABS za pomocą vaga (tryb testowy). Sugerując sie opisem przetestujesz działanie pompy. Co do samego błedu to moim zdaniem wskazuje na licznik (testując VAGiem masz dokładnie podany adres w którym występuje błąd). Sprawdź połączenia elektryczne. Zimne luty (genialny ten mechanik) mało prawdopodobne prędzej uszkodzony przewód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LICZNIK CZY POMPA ABS hej witam wszystkich mam problem z abs chodzi o blad o nazwie - zestaw wskaznikow polaczenie elektryczne - tak po podpieciu vaga i teraz niewiem bo mech powiedzial ze prawdopodobnie zimne luty na liczniku i licznik do wymiany ??? a ja prosze o pomoc i konsultacje was czy to moze czujniki czy moze pompa ? juz raz ja wymienialem 2 lata temu ? a przy zawieszeniu nic nie robilem ostatnio ?:dolamam
wystarczy przelutować luty i po krzyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze jak odpalam auto to swieci sie abs i mam wrazenie ze pompa nie dziila po uzyciu czasem hamulca kontrolka gasnie i pompa dziala po dluzszej jezdzie kontrolka sie zapala ale pompa juz dziala ?????????????? a bledy z vaga to jak mowilem zestaw wskaznikow polaczenie elektryczne ale sprawdze tak jak mowic testy vagiem . jak sa jeszcze jakies podpowiedzi bardzo prosze i bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności