Skocz do zawartości
Gość pazder

Jakie wtryski do silnika AHH ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pazder

Witam kolegów

 

Mam passka B5 AHH, teraz 128 KM, ale che zwiększyc moc i wiem ze musze zmienic wtryski ( czy może coś jeszcze ??). Jakie polecacie i jakie sa orientacyjne ceny???

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od asv chyba podejda. niech ktos zrewiduje to. pompa 11mm :padam: nie wiem jaka tam turbina podejdzie, bo nie znam silnika. ic tez jakis wiekszy albo fmic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pazder

pompa jest 11mm, a turbina ze zmienną geometrią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaka moc celujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pazder

z tego co sie orientowałem to 140, 150 KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To laduj wtryski od ASV. Jaka konkretnie masz turbine? Myslales juz o FMICu?

Generalnie masz spore mozliwosci ale etz wiele premyslanej pracy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pazder

turbina garetta, ze zmienna geometrią, ale bardziej dokładniej to nie wiem.

a co to FMICu?

to może wiekszy intercooler???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszy zazwyczaj, a przede wszystkim tak zamocowany, zeby powietrze przez niego przeplywalo, czyli najlepiej pod zderzakiem, przed chlodnica. do 140KM spokojnie wtryski z asv wystarcza. ciekawe czy turbina z jakiejs 130-tki podejdzie. pewnie ktoras by weszla, bo hybryda niepotrzebna do takiej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turbo od 130 podejdzie, dopiero wieksze wymagaja juz rzezby. Generalnie mozesz tak rozplanowac prace, robisz wtryski, turbo od 130 plus korekta i masz spokojnie 140-150KM. Pozniej robic FMIC bo bez tego auto w lecie bedzie Ci zdychac, wymiana pompy i celujesz w jakieś 160-170KM. Pozniej to juz wieksza zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pazder

a orientujecie sie jakie sa ceny takich wtryskow i turbo. i czy lepiej kupic nowe czy dobre uzywki ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtryski od ASV to temat bardzo ciezki i trudny do zdobycia (tak jak np pompowtryski do ALa). Mysle ze z zalozeniem to koszt okolo 2tys natomiast turbo to koszt jakies ponad 1tys zl.

Wszystko zalezy od kogo i gdzie bedziesz kombinowal. Najlepiej jak dogadasz sie z tunerem, ktory dla Ciebie znajdzie i da Ci gwarancje na to. Uzywki czy nowki? Hm za nowke turbo w serwisie wydasz kilka tysiecy ;]

Jak bedziesz mocno zdecydowany to odezwij sie na priva, cos doradze i pomoge w cenach ;]

 

 

Pozdrawiam

Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtryski mozna trafic ponizej 1000, ale to sie rzadko zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wtryski mozna trafic ponizej 1000, ale to sie rzadko zdarza.

 

souler myslalem podobnie jak ty i trafilem okazje . Okazalo sie, ze maja 3mg/str korekty na kazdym wtrysku a auto mi szarpie obrotami na jalowym jak glupi. Wydalem 400zl na wymiany wtryskow i kilka godzin straconego czasu :wpale::wpale::wpale::wpale: Oszczednosc w tuningu sie bardzo mocno msci. A jak stracilem te cztery stowy to

kupilem jak bozia przykazala w normalnej (chociaz i tak moim zdaniem okazyjnie pomimo, ze cena wyzsza niz na allegro) cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności