Skocz do zawartości
toomi123

Co nie pasuje sprężyny czy amortyzatory???

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te amortyzatory mogą być w moim passacie B5 3b2 variant 98 r 110KM 1.9 TDI

 

http://img809.imageshack.us/i/photo0131.jpg/

 

Te po lewej były w aucie a te po prawej kupiłem. Rozmiarem były takie same jak monroe więc myśle że sprężyny moge mieć inne .Jak wjade w dziure nawet przy prędkości 20/h to słychac jakby sprężyna wypchneła do końca amortyzator taki głośny stuk a na dużych nierównościach słychac i czuc na fotelu tak jakby przód podskoczył w góre. Niewiem co robić czy zmieniać amory czy sprężyny???

 

Dodam że to są amortyzatory przednie tylne są ok tylko przednie są za krótkie o jakies 2 cm

Edytowane przez toomi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za dziwna blaszka w tych amorach po prawej ? Dzisiaj zmieniałem u siebie w Pasku amory na tyle i kupiłem takie jak siedziały, tzn te po lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy te amortyzatory mogą być w moim passacie B5 3b2 variant 98 r 110KM 1.9 TDI

 

http://img809.imageshack.us/i/photo0131.jpg/

 

Te po lewej były w aucie a te po prawej kupiłem. Rozmiarem były takie same jak monroe więc myśle że sprężyny moge mieć inne .Jak wjade w dziure nawet przy prędkości 20/h to słychac jakby sprężyna wypchneła do końca amortyzator taki głośny stuk a na dużych nierównościach słychac i czuc na fotelu tak jakby przód podskoczył w góre. Niewiem co robić czy zmieniać amory czy sprężyny???

a przelozyles za gume do nowego amortyzatora ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta blaszka to od amortyzatora zeby byl schowany jak w pudełku był takimi taśmami był scisniety.

Jeśli chodzi o ten odboj to tak ale cieżko było założyć sprężyne ale mierzyłem monroe i były takie same to uznalem ze muszą takie być.

 

Czy nikt nie potrafi mi pomóc????

Jakiego koloru paski powinny byc na oryginalnych sprężynach????

Edytowane przez toomi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności