Skocz do zawartości
Gość MarcinTDI

zawieszenie-przód

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MarcinTDI

witam, szukam namiarów na dobry warsztat specjalizujacy sie w naprawach zawiszenia Audi-VW w Lublinie lub okolicach.

 

 

z Góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawieche ,malo kto regeneruje,na przyklad we wrocku niema nikogo,z tego co sie orjentuje,poszukaj w szukawce powinno byc wiecej opini na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinTDI, nic nie regeneruj... za 1200 zł dostajesz komplet wszystkiego co można z przodu zmienić. Do tego porządny warsztat i masz nowe auto po 6 godzinach stania na podnośniku...

 

imo jakakolwiek regeneracja w tym aucie to walka z wiatrakami... stracisz zęby na szukaniu elementu, który ma luz. Pojeździsz 2 tygodnie i znów będzie coś nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Panowie nie zrozumielismy sie, nie mam zamiaru nic regenerowć, chodzi mi o warsztat w którym chłopaki wiedzą co i jak, bo mam pewien problem z moim wózkiem a mianowicie pasek ucieka mi na prawo, wszystko juz wymieniłem zawieszenie niby nie ma luzów ( nic nie stuka) założyłem wszyskie nowe amortyzatory, nowe spręzyny przód, oponki nówki, geometrię ustawiał service VW, i dalej jedzie w prawo słów mi brak i krew mnie zalewa, dlatego chciłbym żeby obejrzał to ktoś kto na tym "zeby zjadł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w okolicy Lublina to nie wiem, ale proponuje się na trakt brzeski do wawki podjechać (wyjdzie godzina jazdy) do klubowego warsztatu. Oni podobno już nie robią aut spoza klubu, tyle teraz passatów się sypie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

Marecku a możesz podesłać namiary na ten warsztat, umówie się i wybiorę się w akcie desperacji do stolicy...

 

 

Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinTDI

oki dzieki, czaję człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maser67

Jakiej firmy zawieszenie do Passata Kombi z 2003r. proponujecie. Chodzi oczywiście o wahacze, końcówki (w zasadzie całość).

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli szukasz oryginalu to LEMFORDER okolo 1500zl za komplet,a zamienniki roznie.widzialem od 750 zl za komplet :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redtom

No właśnie

ten LEMFORDER

mój mechanik (a facet zwykle nie zawodzi ) poradził mi żebym sobie zainstalował FEBI

Znalazłem taką zawiechę i już bym kupił gdyby nie to że jakieś DELLO mi się rzuciło w oczęta i teraz już nie wiem...

Panie i Panewki radźcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy jest LEMFORDER,nie ma co gadac,wszystko w twoich rekach a ,raczej portfelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość redtom

kumam

a gdzie kupię tego lamfordera w dobrej cenie w Wawie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tobie tyle ze jak szukalem roznych maneli w roznych sklepach ceny tez byly rozne,w jednym warsztacie znalazlem taniej niz w sklepach ,takze musisz szukac,dzwonic,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CBR

dane ze sklepu internetowego intercars

 

zestaw naprawczy Cena brutto: 2489,43 zł

nazwa: Zestaw naprawczy wahacza

opis : 8D0 498 998 Zestaw naprawczy wahacza AUDI A4 (8D2,

B5) 1.6,1.8,1.8 quattro,1.8 T,1.8 T quattro,1.9

TDI,1.9 TDI quattro,2.4,2.4 quattro,2.5 T

producent: LEMFOERDER

 

 

Cena z kosmosu :kwasny: Jak ktos nie ma duzych rabatow w IC to zaplaci jak za zboze!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności