Skocz do zawartości
tommy-cichy

Zamiennik napinacza paska wielorowkowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pada mi napinacz.Planuje zakup takiego napinacza:

http://moto.allegro.pl/item793860743_napinacz_paska_wielorowkowego_audi_a4_passat_b5.html

 

Teraz moje pytanie czy ktoś już montował taki napinacz i może coś o nim powiedzieć,wiadomo orginał to orginał ale orginał kosztuje 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niby też mam do wymiany ten napinacz.Tak stwierdził mechanik.chciał za niego 390 zł ale na allegro znalazlem coś takiego:

http://www.allegro.pl/item791264982_napinacz_paska_passat_b5_golf_iv_bora.html

 

ja jeszcze nie wymieniłem bo planuje sprawdzić ten napinacz u innego mechanika.Bo wydaje mi się że on próbuje mnie naciągnąć na koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej spytać chłopaków co u nas na forum handlują częściami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal78 ja kupilen napinacz w podobnej cenie firmy Maxgear, ale od innego allegrowicza i po przejechaniu okolo 2000km napinacz (ten amortyzatorek) sie rozciekl i juz nie napina tak jak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kupilen napinacz w podobnej cenie firmy Maxgear, ale od innego allegrowicza i po przejechaniu okolo 2000km napinacz (ten amortyzatorek) sie rozciekl i juz nie napina tak jak ma.

 

wielkie dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ale ja nie mam amortyzatorka tylko sprężyne.Podajcie do kogo na forum uderzyć w sprawie części?Ktoś już montował tego co podałem na allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś już montował tego co podałem na allegro?

 

Kolego na twoim miejscu nie montowałbym takiego napinacza w aucie ponieważ jest to bardzo ważny element a w szczególności w AFN. U mnie był już lekko krzywy i w połączeniu z zablokowanym sprzęgiełkiem alternatora miałem zerwany pasek wielorowkowy a po kilku sekundach jedną nitkę pod obudową rozrządu. Tak więc dołóż trochę kasy i poszukaj firmowego bo na tym nie zaoszczędzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sie zastanawiam,ale skoro sa w produkcji i jest to niemiecka firma,duzo ludzi je kupuje to moze chulaja dobrze,nie no mysle ze on sie zaraz nie rospadnie myslalem predzej ze bedzie skakal czy cos.Moze napisac ktos kto juz takowy montowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie moge sobie pozwolic chwilowo na żaden orignał wyskoczyły mi nieoczekiwane wydatki i musze kupic cos taniego,znalazlem jeszcze tak z firmy MG:

http://www.allegro.pl/item793097102_napinacz_paska_alternatora_audi_a4_a6_passat_tdi.html

 

Montował już to ktoś będzie to lepsze od Hansa Priesa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności