Skocz do zawartości
Gość piotrekmag

Dziwne wycie z okolic skrzyni pomóżcie...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrekmag

Witam i prosze o porade.

Posiadam Passata 1.8 20V i od pewnego czasu dochodzi do wnetrza kabiny dziwne buczenie z okolic skrzyni biegów.Słychac to na kazdym biegu jak i na luzie i na sprzegle.Po podniesieniu lewej strony i rozpedzeniu do 60 km/h jest cisza a gdy podniosę prawa strone i rozpedze to slychac dziwny szum z buczeniem jakby cos biło (łozysko koła wymieniłem i olej w skrzyni tez). Czy moze to byc przegób czy moze łozysko mechanizmu różnicowego.Czy jakby było to łozysko mechanizmu róznicowego to czy nie było by to słyszalne po obu stronach?Prosze o porady.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegub wewnętrzny daje objawy buczenia ze skrzyni biegów wraz z biciem. I to niezależnie od tego czy jedziesz prosto czy skręcasz.

 

P.S. nie zakładaj drugiego tematu jeśli już jeden założyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Przeguby oba są nowe (zresztą wszystkie0. Które łożysko mogło wysiąść w skrzyni???? Prośba o schemat skrzyni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo. Przeguby oba są nowe (zresztą wszystkie0. Które łożysko mogło wysiąść w skrzyni???? Prośba o schemat skrzyni

Jeśli za "wycie " odpowiedzialne jest faktycznie łożysko w skrzyni to które by nie wyło wymieniasz wszystkie profilaktycznie. Wymiana tego jest tak czasochłonna że wymienia się wszystkie i spokój. A wyć może każde dopiero jak je wyjmiesz to stwierdzisz które padło. Więc myślę że schemat skrzyni oraz informacja które łożysko padło nic ci tu nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności