Skocz do zawartości
PrZeMoL

gwarancja na wahacze - jak to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

dawal ktos wahacze do reklamacji? u mnie po jakichs 25tys ktore zrobilem od listopada do teraz sa stuki jak cholera a gwarancja jeszcze jest

 

mial ktos z gwarancja problemy?

 

 

 

odrazu mowie ze nie wiem jakiej firmy mam wahacze. wiem tylko ze maja zielone paski przy gumach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście reklamowałem oryginał zakupiony w sklepie we Wrocławiu .Po użytkowaniu 3 miesięcy rozpadł sie.Po zdemontowaniu oddałem do miejsca zakupu uzyskałem info.że muszą wysłać część do producenta.Po dwóch tygodniach otrzymałem zwrot pełnej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odrazu mowie ze nie wiem jakiej firmy mam wahacze. wiem tylko ze maja zielone paski przy gumach

 

??? Skoro wiesz, że mają najechane 25tys km to chyba Ty je kupowałeś i wymieniałeś więc raczej powinieneś wiedzieć jakiej są firmy i gdzie ewentualnie je teraz reklamować. ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog
mial ktos z gwarancja problemy?
Tak.

Ja próbowałem ale: bo nie zakładane w ASO, bo za duzo jeżdziłem po dziurach, bo zniszczyłem gumowe osłony swożni (pękły) bo używałem nieodpowiednich narzedzi.

wszystko było tylko i wyłacznie winą użytkownika czyli moją. Ale kolega Aleksander wygrał więc i Tobie powodzenia!

 

Generalnie przegrałem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
??? Skoro wiesz, że mają najechane 25tys km to chyba Ty je kupowałeś i wymieniałeś więc raczej powinieneś wiedzieć jakiej są firmy i gdzie ewentualnie je teraz reklamować. ???

 

kolego, nie wnosisz nic do tematu a w dodatku oburzasz sie jakby ktos Cie obrazil.

dla swietego spokoju odpowiadam Ci: wiem ze maja najechane 25tys a nawet mniej. nie ja je kupowalem i nie ja je wymienialem wiec raczej nie musze wiedziec jakiej sa firmy i gdzie je reklamowac !!!! i nie pytal dlaczego nie spytalem o marke wahaczy i ile kosztowaly ...

 

Aleksander u Ciebie byly 3 miesiace, u mnie minelo 8-9 miesiecy i sprawa moze wygladac inaczej. jakiej firmy wahacze reklamowales?

 

maslog ja zmienialem w serwisie, maja je odeslac i zobaczymy co dalej :)

 

 

 

myslalem ze wiecej osob bedzie sie wypowiadac w tym temacie ale jak widac chyba malo komu rozpada sie zawiecha jeszcze na gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności