Skocz do zawartości
kat825

pare problemików z szybami

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich:D

jestem tu nowy i mam pytanko, czy w pasku b4 kombi są bezpieczniki do szyb?? w sumie to mam problem z nimi:

problem nr1: tylna lewa szyba nie otwiera się, ani z przodu ani z tyłu:-(

problem nr2: przy szybie od kierowcy pękł taki plasticzek co trzyma szybe i taki krzyżak co podnosi szybę, może ma ktoś takie coś na sprzedaż??

problem nr3: od str kierowcy nie mogę opuszczać szyby od str pasażera, uszkodzony włącznik??

 

z góry dziekuje za odp, pozdro:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 3 - przełamane kable w gumowych rękawach drzwi-słupek, zaśniedziałe kostki w sterownikach silników, zimne luty w sterownikach silników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki:)

mam tylko małe ale, sorki że nie napisałem o tym. Szyby tydzień temu działały, więc chyba zimne luty odpadają. poprawcie mnie jeśli się mylę. Może faktycznie kable się poprzecierały albo przecięły po między drzwiami

A co z tym problemem dotyczącym nie możności opuszczania szyby pasażera od str kierowcy??

Te platiki od podnoszenia szyby można normalnie kupić w sklepie, IC, albo ASO??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tych plastików na allegro, w ASO pewnie dostaniesz, ale może być drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monter, dzięki. Dzisiaj spr te przewody w tej gumie po miedzy drzwiami i się okazało że są przecięte 3 przewody, żółty, brązowy i czarny. Oby po zlutowaniu było oki:)

Co do plastików to poszukam, w sumie myślałem że te plastiki to nie da sie wymienić oddzielnie tylko razem z mechanizmem.

 

---------- Post added at 15:40 ---------- Previous post was at 13:16 ----------

 

BONGO, kabelki polutowane i szyba się opuszcza, ale tylko przyciskiem na desce rozdzielczej, i tak lepiej niż bez. Może uszkodzony jest włącznik albo jakiś znowu przewód w drzwiach:confused:

 

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:40 ----------

 

tzn BINGO:kosci:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kabelki polutowane i szyba się opuszcza, ale tylko przyciskiem na desce rozdzielczej

 

Sprawdź dokładnie te kable, często pękają w środku ale izolacja jest cała, do tego odkręć kostki z słupków i pryśnij "kontaktem", jeżeli nadal któraś szyba nie będzie działać to zdejm tapicerki i popryskaj kontaktem w kostki silniczków szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, na pewno sprawdzę, ale to później bo na ta chwile mam dość, od lutowania nie czuje palców, poparzyłem sobie czubki palców:(. może w next tygodniu jak kupię te małe plastiki to prowadnic szyb, nie będę w kółko zdejmował boczków. Może ktoś wie ile kosztuje uszczelka pod miskę olejową:confused: bo kapie mi oleum, wymieniłem już uszczelkę Gerlinga pod kapą i nadal kapie wiec teraz pewnie micha:(

 

---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 17:18 ----------

 

Może wie ktoś jak odblokować tylnie prawe drzwi, mam je zatrzasniete i nie mam pojecia jak sie do tego zabrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś na sprzedaż do lewych tylnych drzwi wiązke elektryczną ale z domykaniem szyb albo samą kostke którą sie wkręca w słupek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności