Skocz do zawartości
Gość wienio53

Kratka środkowa wlotu powietrz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wienio53

Poszukuje numeru katalogowego lub namiaru na kupno takiej kratki.W mojej jeden element zamknięcia tej kratki (żaluzja) nie porusza się i stoi w jednym miejscu - może jest jakaś na to rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :)

c23af3f735a5d60bm.png

Mógł się tylko wyczepić taki plastykowy łącznik trzymający ta żaluzję, jeśli tak wystarczy rozebrać i założyć na miejsce. Ale równie dobrze coś pękło i raczej tylko inna na wymianę.

A TUTAJ jest opisane jak wyciągnąć kratki nawiewu.

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim ostatnio wymieniałem żarówki bo się popaliły i właśnie zepsułem nawiew ten środkowy długi tzn w tym mechanizmie co jest w środku jest takie kółeczko zębate które jest osadzone na bolcu a mi się ten bolec połamał i dlatego nie ruszają mi się kratki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wienio53

Czy pasuje ta kratka z innego typu Passata np B3 czy tez musi być tylko od B5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem polamany własnie ten bolec ktory przesuwa żaluzje. Ale wtopiłem tam malutki kawałek gwoździa na ciepło. Samą koncowke uciętą i chodzi jak nowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje numeru katalogowego lub namiaru na kupno takiej kratki.W mojej jeden element zamknięcia tej kratki (żaluzja) nie porusza się i stoi w jednym miejscu - może jest jakaś na to rada.

Psze bardzo:

http://moto.allegro.pl/item630360455_kratka_nawiewu_passat_b5.html

http://moto.allegro.pl/item629738077_oryginalna_kratka_nawiewu_vw_passat_b5_kratki.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy pasuje ta kratka z innego typu Passata np B3 czy tez musi być tylko od B5

 

Pasuje od Skody Superb, ale to jeszcze droższe rozwiązanie. Od B3 to na pewno nie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności