Skocz do zawartości
Gość imoted

Passat B5 1.9 TDI przerywa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość imoted

Witam.

Po wymianie rozrzadu przy jezdzie na 3 i 4 biegu odczuwam lekkie szarpanie autem jest to bardzo delikatne ale jednak. Wczesniej nie było tego auto chodzilo dobrze.

Pojechałem do znajomego na Vag i wywaliło przy tescie sinika bledy.

 

553 Przepływomierz masowy powietrza G-70 przerwa lub zwarcie do masy

 

519 Czujnik cis w przewodzi dolotowym G-71 przerwa lub zwarcie do masy

 

 

65535 Uszkodzony modoł sterujacy Czujnik halla brak znacznika odniesienia 512.

 

Jakiej dwa miesiace temu tez u znajomego sprawdzałem i wtedy było brak jakichkolwiek błedów.

 

Błedy zostały wykasowane ale auto dalej szarpie . Trudno mi okreslic czy znowu sie one pojawiły gdyz nie mam przy sobie kabla jednak co to za bledy skad one mogly sie pojawic.

 

Dodam ze jest Silnik 1,9 TDI 90 KM rocznik 98

 

Pozdrawiam i dziekuje za porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ty myslisz ze kasujac bledy naprawiles uszkodzone podzespoly? skoro pokazalo blad przeplywki to musi ona byc juz w bardzo kiepskim stanie bo zazwyczaj nie pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też mam problem. Przy zapalaniu zimnego samochodu na pare sekund pojawia mi się napis STOP a potem gaśnie i jest ok. I nie wiem co moze być przyczyną. Spr na komputerze i mi coś wyszło ze czujnik halla jest cos nie dobry. nie wykrywa go jakby. Moze ktos pomóc?? O co moze chodzić z tym STOPem? I moze ktos wie wogóle gdzie ten czujnik jest? Dodam ze mam Passata B5 115 KM 99r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mi tak autko szarpało jak miałem zatkane sitko w baku, po wyczyszczeniu wszystko ok, sprawdzic sitko nie zaszkodzi a moze sie okaze, ze własnie to to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też szarpał. Podłączyłem pod VAGA i pokazał mi pompowtryski. Wyczyściłem już sitko w zbiorniku, podociskałem styki na pompowtryskiwaczach i nadal szarpało. Co się okazało: pojechałem do znajomego mechanika i stwierdził że najprawdopodobniej jest zatkany katalizator. Więc dziś go odkręciłem żeby sprawdzić czy tak jest faktycznie. Powietrze zeszło i spowrotem wróciła moc i samochód nie szarpie. Błędów pompowtryskiwaczy nie widzi. Ale mam kolejny problem. Załączały mi się kontrolki od ABS i ESP. Sprawdziłem czujnik ABS padł. Wymieniłem na inny na początku było OK ale znów powrócił ten sam problem. Może ktoś wie jaka może być tego przyczyna. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności