Skocz do zawartości
Gość

Mrugający reflektor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam !!!

 

Od jakiegoś czasu passat stał się dowcipny i mruga do innych aut. Dzieje się to gdy jest na wolnych obrotach i tylko lewy reflektor. A dokładniej drży sam wkład w środku z żarówkami. Czy można temu zaradzić bez odwiedzin u fachowca?

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu drży lampa czy mruga ?? Jeśli drży poczytaj na forum o trzpieniach którymi się klinuje lampę. To standard w naszych autach że drży.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem spadł ten odbłyśnik z miejsca gdzie w chodzi np na silniczek regulacji a jek niema to też tam gdzie regulacja ręczna zdejmnij dekielek i sprubój go docisnąc w strone obudowy i spraw czy zarówka dobrze zapię ta pozdrawiam

 

---------- Post added at 11:52 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

 

i trochę nie w tym dziale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie kolega ma rację jeśli środek drży ja odniosłem się bardziej do drżenia całej lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak drży na niskich obrotach to zdejmnij dekielek i włącz silnik to wtedy dłonią wyczujesz w którym miejscu drży (nie dotykaj ręką tego sreberka) a i jak z lewej strony z przodu jak to ten reflektor to zdejmnij plastik od filtra jakby co pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

derlysy może i źle precyzuje opis ale drży cały wkład w środku reflektora. Z zewnątrz wszystko jest stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób tak jak napisałem będzie ok ;)

chyba że coś się ułamało ale raczej mało prawdopodobne zawsze można rozebrac go w najgorszym wypadku mało roboty pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witaj ekurek, mógłbyś gram jaśniej.

1. Jaki plastik od którego filtra?

2. Miałeś na myśli rozebrać czyli zdemontować - to jest mało roboty?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lewy reflektor od strony pasażera to żeby zdjąc tą zaślepke musisz rospiąc rure od filtra powietrza bo to to samo co w b5 myślę

a co do rozebrania to z tym gorzej bo zobaczyłem dobiero że masz 3bg..

zrób tak jak napisałem na początku

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lewy reflektor to ten po stronie kierowcy. Zawsze wszystkie elementy określamy zgodnie z kierunkiem auta. Zdjąłem ten dekielek, luz jest (patrząc na reflektor od przodu) po lewej stronie tej najdłuższej.

Tam nic nie można stwierdzić

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz elektr. regulację to poproś niech ktoś przełancza wysokaśc a ty popatrz co sie dzieje a masz xenon ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cześć!

To są normalne halogeny H-7

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności