Skocz do zawartości
tomiB5gd

Poduszka pasazera do B5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ostatnio odkrylem ze przednia poduszke pasazera mam zalozona z Octavi :eek:.

Niech ktos doradzi czy wymienic na Passatowa czy zostawic bo tez taka moze byc (slyszlem juz rozne opinie).

Drugi problem taki ze na zegarach pojawia sie znak poduszki+czlowieczek pojechalem na wykasowanie bledu ale gosciu powiedzial ze sensor poduszek jest uwalony:( czy mozna rozpoznac sprawny sensor bez podlanczania(wydaje mi sie ze nie) czy sensor pasuje z anglika(moge tanio kupic)? z gory dzieki za pomoc

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez tomiB5gd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomiB5gd

 

Sterownik poduszek powietrznych oraz sensory są takie same w wersji EU jak i GB; do Twojego rocznika wykaz poniżej:

 

3B0 959 655B - sterownik airbagów kierowcy i pasażera ( Bosch)

8L0 959 655A - sterownik airbagów kierowcy i pasażera oraz poduszki boczne ( Bosch)

3B0 959 643 - czujnik opóźnień bocznych dla pojazdów z boczną poduszką ( Bosch).

Powyższe dotyczą Passata do nr nadw. 3B-W-113559.

 

Tyle Etka.

Powodzenia.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sensor ktory moge kupic ma numer:

 

1J0 909 607

 

gosc mowi ze wyjety z paska angielskiego 99r.

 

najlepiej jak bym wyjol swoj i zobaczyl tylko gdzie go szukac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten sensor ktory moge kupic ma numer:

 

1J0 909 607

 

gosc mowi ze wyjety z paska angielskiego 99r.

 

najlepiej jak bym wyjol swoj i zobaczyl tylko gdzie go szukac???

 

Pod siedzeniem poz. 1 na rysunku.

 

b5sensorairbagwve5.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zwrócić uwagę aby ten sensor który chcesz wstawić był dokładnie na taką samą liczbę poduszek co stary. Miałem u siebie podobny przypadek i sam numer ma tu drugorzędne znaczenie. Ważne jest ile poduszek obsługuje. Mówię oczywiście o sensorze głównym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności