Skocz do zawartości
Gość czadzik

polos? skrzynia biegow?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czadzik

Witam wszystkich

Moze wy bedziecie w stanie mi pomoc:-(

Mam Audi A4 B5 i duzyyy problem. Samochod kupilem jakies 2 miesiace temu, po miesiacu okazalo sie ze jest do wymiany przegub zewnetrzny, wiec go wymienilem poskrecalem wszystko do kupy i kiedy chcialem wyjechac z garazu cos chrupnelo:-( wiec wjechalem z powrotem chrupnelo drugi raz wykrecilem cala poloske na ktorej wymienialem przegub i okazalo sie ze przegub wewnetrzny (ten od strony skrzyni ) jest kompletnie rozwalony rozsypal sie koszyk ktory trzyma kulki. Kupilem nowy przegub wewnetrzny poskladalem wszystko do kupy i teraz po przejechaniu okolo 10 kiedy skrzynia sie zagrzeje przy okolo 2500 obr/min nie zaleznie na ktorym biegu cos strasznie rzezi,chrupie nie wiem jak to nazwac jakby cos bylo luzne. Nie mam pojecia co moglo dostac przegub,polos,skrzynia? podobno mogl sie posypac mechanizm roznicowy :633: POMOZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno mogl sie posypac mechanizm roznicowy POMOZCIE

Na odległość nikt ci nie pomoże. Jedź do mechaniora. Myślę że bez wyjmowania skrzyni się nie obejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznicowy mozesz sprawdzic sam. podnies oba napedzane kola i pokrec jednym z nich-drugie bedzie sie krecic w przeciwna strone. wtedy jest ok.

moim zdaniem poskrecales cos nie tak. rozsypal sie wianek, pomimo iz wczesniej byl ok.ale tak jak napisal j@ceq jedz do mech-teraz to wrozenie z fusow.

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności