Skocz do zawartości
Gość nosekdomin

Kod wyposażenia 1BA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nosekdomin

Witam, chciałbym wyjaśnić zagadkę odnośnie kodu 1BA Pakiet sprężynowania komfortowego (standard) mój passek go posiada. Sąsiada passek rok młodszy, też kombi go nie posiada i jego auto jest niższe parę cm. Dodam iż moje auto jest bardziej miękkie a sąsiada twardsze (wysnułem w trakcie jazdy) jak to auto z stajni VW, mam też porównanie bo w domu mam golfa V i tourana. Najbardziej komfortowy jest właśnie passek. Czy wasz pasek ma w wyposażeniu kod 1BA?? Wiem że to raczej rzadki kod, tzn rzadko występujący. Pozdrawiam...;)

1BA Pakiet sprężynowania komfortowego (standard)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Passek również posiada 1BA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zadna tajemnica,poprostu VW montowalo normalne (czyt) standardowe o kodzie 1BA Pakiet sprężynowania komfortowego (standard)

zawieszenia, i jest tez zawieszenie sportowe (obnizony okolo 2 cm.) 1BE Wzmocnione sprężyny (podwozie sportowe)

A ponadto bylo jeszcze zawieszenie chydropneumatyczne

1BA Pakiet sprężynowania komfortowego (standard)

A czy 1BA to rzadki kod, chyba raczej nie.

 

 

1BA Pakiet sprężynowania komfortowego (standard)

1BB Sprężyny i amortyzatory zawieszenia hydropneumatycznego (zawieszenie regulowalne) wyposażenie IIstopnia

1BE Wzmocnione sprężyny (podwozie sportowe)

1BF Wzmocnione zawieszenie – tył

1BP Sprężyny i amortyzatory zawieszenia hydropneumatycznego (zawieszenie regulowalne) wyposażenie Istopnia

kody pogladowe z tego tematu http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam 1BA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również mam 1BA 560—589

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja mam 1BA haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja również mam 1BA 560—589

Tak, tylko Twoje 1BA to jest klasa masy pojazdu, a kolega pyta o zawieszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

A ja mam 1BE :D W domu jeszcze jest drugi Passat i ma 1BA...

Ten pierwszy (czyt. V6 TDI) jest nizszy i rzeczywiscie odrobine twardszy... Ale o wiele lepiej sie prowadzi w zakretach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 1BA - standard suspension/shock absorption. Tylko że tego kodu nie mam na wlepce lecz na wykazie :D

 

ps: i moja żona (świezo po zakupie) stwierdziła:

Ten samochód jest zje....any, bo rzuca nim, jak kotem po obierkach. B4 był lepszy :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nosekdomin

Więc nie taki rzadki przypadek z tym kodem 1BA, tylko dlaczego niektóre auta tego nie mają? W końcu passki które tego kodu nie posiadają też muszą na czymś jeździć ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko dlaczego niektóre auta tego nie mają? W końcu passki które tego kodu nie posiadają też muszą na czymś jeździć

 

To jest tak samo jak z tymi czerwonymi literkami w napisie TDI, jeden ma czerwone DI i ma 130 kucy, a drugi ma wszystko srebrne i tez ma 130 kucy. Podobnie jest z tymi kodami, albo ten kod jest w aucie, albo go nie ma, a dana rzecz, np. komfortowe zawieszenie, jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności